Podczas gdy większość graczy Steam cieszy się obecnie nową grą o przetrwaniu wikingów Valheim, fani strzelanek z łupami też mają coś nowego do zagrania. Tak jak wcześniej obiecał, deweloperzy ze studia People Can Fly udostępnili demo swojej nadchodzącej gry Outriders. I to ogromny sukces! Jeszcze przed oficjalną premierą gry zamówienia Outriders w przedsprzedaży zapewniły grze miejsce na liście bestsellerów Steam.

Według bazy danych Steam, Outriders osiągnęło szczyt wszechczasów w ten weekend z ponad 55 000 osób grających w wersję demonstracyjną. Chociaż średnia liczba graczy jest nieco niższa, społeczność gry wciąż rośnie. Oprócz tych świetnych numerów demonstracyjnych jest też grupa osób, które zdecydowały się zamówić grę w przedsprzedaży. Chociaż premiera Outriders zaplanowana jest na 1 kwietnia, gra obecnie zajmuje 6. miejsce wśród bestsellerów Steam.

Musimy być szczerzy, że nie spodziewaliśmy się tego. Kilka miesięcy temu studio People Can Fly poinformowało o opóźnieniu premiery Outriders. Wtedy studio powiedziało, że gra wymaga jeszcze trochę pracy. Jednak twórcy obiecali darmową wersję demonstracyjną, która pomoże zwiększyć widoczność gry. I co wiecie – zadziałało jak czar!

Nigdy wcześniej nie słyszałeś o Outriders? Powinieneś wiedzieć, że jest to interesująca gra typu looter-shooter, która przypomni ci o grach takich jak Destiny czy Borderlands. Gra osadzona jest w postapokaliptycznym świecie science-fiction i oferuje wiele trybów gry dla graczy solo lub drużyn składających się z maksymalnie 3 graczy.

Spójrz:

Skończyłeś już grać w oficjalne demo i chcesz zdobyć pełną wersję gry przed jej wydaniem, koniecznie sprawdź nasze ceny Outriders!