Od dłuższego czasu fani Apex Legends spekulowali na temat nowej legendy, która pojawi się w grze, nowy dodatek do listy nazywa się Crypto. Liczne przecieki wskazywały na to, że jest nową grywalną postacią z pewnymi zdolnościami hakerskimi. Teraz w końcu otrzymaliśmy potwierdzenie jego nieuchronnego przybycia. Użytkownik Reddit o imieniu FrozenForh znalazłem Crypto w grze.

Nowa postać Apex Legends została znaleziona w Singh Labs w obszarze Nesting Grounds w Kings Canyon. Przez okno gracze mogą zobaczyć, jak Crypto hakuje terminal komputerowy, dopóki jego dron nie zauważy gracza, a Crypto ucieknie w ciemność. Wątek na Reddit można znaleźć tutaj.

Chociaż postać nie jest jeszcze grywalna, jest to najlepsze potwierdzenie, że Crypto jest nową legendą, jaką do tej pory zdobyliśmy. Postać była drażniona zwiastunem sezonu 2 i na wiele innych sposobów w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Z sezonem 3 tuż za rogiem, który ma nadejdzie w październiku, być może nadszedł czas, aby rzucić fasolę. Kim jest ten tajemniczy haker, co chce osiągnąć? Wygląda na to, że wkrótce otrzymamy odpowiedzi.