Jeśli należysz do tych, którzy nadal lubią grę Obsidian’s Grounded, z przyjemnością dowiesz się, że wrześniowa aktualizacja jest już dostępna. Nowa porcja treści dodaje nowe budynki, nowe przedmioty rzemieślnicze i kilka dodatków o tematyce Halloween.

Oto vlog dewelopera szczegółowo opisujący wszystkie zmiany wprowadzane wraz z tą aktualizacją:

Według strony internetowej, wrześniowa aktualizacja nazywa się Hedge Content Update, która odnawia The Hedge i dodaje kilka nowych rzeczy do zabawy. Pierwszą rzeczą, którą zauważysz, są nowe budynki, które możesz ustawić na swoim podwórku. Wrześniowa aktualizacja wprowadza opcję budowania tyrolek, które pozwolą ci szybko przemierzać określone obszary i unikać tych irytujących błędów. Istnieje również opcja zbudowania obracającego się koła i znaków w wybranych obszarach, co powinno dodać więcej opcji dostosowywania do pętli budowania bazy.

Wraz z nadejściem Halloween Obsidian wprowadził także nowy światowy punkt orientacyjny o nazwie Frankenline. Zasadniczo jest to odrzucony szkic Etch A, na którym możesz rysować. Jest też nowy punkt orientacyjny Jack-o-Lantern i specjalny artykuł spożywczy – Cukierkowa kukurydza.

Na koniec powinniśmy wspomnieć o nowych opcjach lokalizacji. Grounded otrzymał zlokalizowany tekst w języku francuskim, włoskim, niemieckim i hiszpańskim. Według Obsidian, więcej języków jest w drodze, więc miej oko.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, wskocz na oficjalną stronę i przeczytaj wszystkie poprawki patcha.