Dlaczego gry MMORPG są tak popularne? Co jest główną atrakcją gatunku MMORPG? Szczerze mówiąc, każdy gracz mógłby odpowiedzieć na te pytania indywidualnie, ale gdybyśmy musieli powiedzieć, jest to społeczność i ciągle zmieniający się krajobraz gry.

Najlepsze gry MMORPG

Podobnie jak wszystko inne, gry MMORPG różnią się w zależności od gatunku i tematu. Mając do wyboru niezliczone gry MMO, w jakie gry MMORPG warto teraz zagrać?

Świat Warcrafta

WoW istnieje od 2004 roku i do dziś jest jedną z najpopularniejszych gier MMORPG, w którą grają miliony graczy. Przyciąga graczy bogatą historią, ciągle zmieniającym się krajobrazem i unikalnym stylem graficznym. Nowe rozszerzenia stale ulepszają grę, ograniczają poziomy, poszerzają zarówno wiedzę, jak i zmieniają krajobraz.

Kup wersję próbną World of Warcraft taniej

Wojny Gildii 2

O Guild Wars 2 nie można mówić, ale ma jedną z najbardziej oddanych społeczności na scenie gier MMORGP.

Być może nie słyszysz wzmianki o Guild Wars 2 w wielu rozmowach, ale ta gra MMORPG jest daleka od zapomnienia. Będąc mniej popularnym, ma oddaną społeczność, do której przyjemnie jest dołączyć i stać się jej częścią. Fani uwielbiają Guild Wars 2 za świetną fabułę, epickie walki z bossami, świetne walki i fantastyczną ścieżkę dźwiękową.

Kup taniej Guild Wars 2

Final Fantasy XIV: Odrodzenie królestwa

Final Fantasy XIV to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych gier MMORPG

Po premierze dodatku Endwalker chętnych do gry było tak wielu, że Square Enix musiało zaprzestać jej sprzedaży! Stąd wiemy, że Final Fantasy XIV to jedna z najpopularniejszych gier MMO. Na szczęście problem z serwerem został rozwiązany i Final Fantasy XIV nadal fascynuje graczy opowieściami o odrodzonym królestwie.

Zanurz się w Final Fantasy XIV: A Realm Reborn taniej

The Elder Scrolls Online

W The Elder Scrolls online każdy fan Elder Scrolls i gier MMORPG poczuje się jak w domu.

Chociaż The Elder Scrolls 6 może wciąż być daleko od wydania i Skyrim został zbadany w każdym zakątku mapy, The Elder Scrolls Online podrapie się po całym uniwersum Elder Scrolls. Jeśli kochałeś Skyrim, w Tamriel poczujesz się jak w domu.

Graj w The Elder Scrolls Online taniej

Gwiezdne Wojny: Stara Republika

Wśród innych gier MMORPG Star Wars The Old Republic wyróżnia się jako gra oparta na narracji.

Przeżyj historie, których nigdy nie opowiedziano w filmach, ponieważ ta gra MMORPG Star Wars opiera się na narracji. Chociaż istnieją ogromne luki między trybem dla jednego gracza Gry Gwiezdne Wojny, The Old Republic cię obejmuje. Przeżyj swoje najdziksze fantazje z Gwiezdnych Wojen jako Rycerz Jedi lub mroczny Lord Sithów. Którą stronę wybierzesz?

Graj w Star Wars: The Old Republic taniej

Niezależnie od tego, jakie gry MMO przyciągną Twoją uwagę, na pewno znajdziesz tę, która najbardziej Ci odpowiada. Bądź odważny, dołącz do społeczności i poznaj nowych przyjaciół w grach MMO!

Na naszym rynku znajdziesz również wiele rozszerzeń do wybranej gry.