Nie jest tajemnicą, że GTA Online do dziś cieszy się ogromną popularnością. Nawet lata po premierze gry jest wielu graczy, którzy ciągle do niej wracają, sprawdzając nową zawartość. Jednak do tej pory istniały pewne irytujące problemy związane z techniczną stroną gry – głównie czasem ładowania po uruchomieniu świata. Wiele lat później w końcu otrzymaliśmy rozwiązanie tego problemu, dzięki uprzejmości innego gracza.

Gracz GTA Online o imieniu t0st znalazł sposób na naprawienie czasu ładowania gry, zagłębiając się w kod gry. Znalazł rozwiązanie problemu, który nękał grę przez wiele lat i zaoferował firmie Rockstar sposób na jego rozwiązanie. Deweloperzy przyjrzeli się jego rozwiązaniu i stwierdzili, że proponowana przez t0st poprawka rzeczywiście działa! Zgodnie z dostarczonymi informacjami skraca czas ładowania GTA Online o 70 procent, co jest co najmniej ogromnym wynikiem.

Rockstar zrobił więc to, co powinien zrobić każdy dobry programista. Obiecali zaimplementować tę poprawkę w nadchodzącej łatce GTA Online i nagrodzili t0st za jego odkrycia Rockstar Bug Bounty (10 000 dolarów).

Chociaż ta poprawka dla fanów nie została jeszcze zaimplementowana, nie będziemy musieli czekać zbyt długo. Wiadomo, że Rockstar wydaje regularne aktualizacje GTA Online, dodając więcej treści i poprawiając niektóre błędy. Należy również zauważyć, że Rockstar planuje wydać Grand Theft Auto Online jako samodzielny tytuł w nadchodzących miesiącach, więc ta poprawka nie mogła nadejść w lepszym momencie.

Z naszej strony, w imieniu wszystkich fanów GTA Online w naszej społeczności, chcielibyśmy podziękować t0stowi za jego wysiłki w ulepszaniu naszej ukochanej gry. Fani tacy jak on sprawiają, że nasza społeczność graczy jest lepsza. Sława!