Jeśli jesteś wielkim fanem anime, prawdopodobnie znasz Guilty Gear i inspirowaną nim specjalną serię bijatyk. Fani tej marki z niecierpliwością czekali na kwiecień premiery nowej gry zatytułowanej Guilty Gear -Strive. Jednak Arc System Works powiedział, że gra wciąż nie jest ukończona i zostanie opóźniona do 11 czerwca 2021 r.

Wiadomość na ten temat została ogłoszona za pośrednictwem Twittera, gdzie twórcy poinformowali, że wykorzystają dodatkowy czas na poprawę jakości gry i zapewnienie lepszych wrażeń wszystkim swoim graczom.

Warto również zaznaczyć, że nie jest to pierwszy raz, kiedy Guilty Gear -Strive zostało opóźnione. Pierwotnie gra miała ukazać się w maju 2020 roku, ale w związku z trwającą pandemią nikt nie był zaskoczony. Jednak to drugie opóźnienie ustąpiło już miejsca wielu memom, w których fani odtwarzają logo Guilty Gear -Strive na żółtym tle… Auć!

W każdym razie opóźnienie o dodatkowe dwa miesiące nie brzmi źle, biorąc pod uwagę, że fani Guilty Gear czekali na tę grę od dawna. Aby złagodzić apetyt podczas oczekiwania na nowe odcinki Guilty Gear i grę, koniecznie sprawdź nasze oferty dotyczące gier z poprzedniej serii.