Po niesamowitym debiucie Overwatch Liga przygotowuje się do drugiego sezonu, który wystartuje 14 lutego. W tym roku skład Overwatch League obejmie 20 różnych drużyn reprezentujących miasta z całego świata. Podobnie jak w zeszłym roku większość drużyn będzie reprezentować Stany Zjednoczone, a 9 z nich będzie reprezentować miasta poza granicami kraju.

Łącznie 8 nowych drużyn dołączy w tym roku do Overwatch League, w tym Paris Eternal, Guangzhou Charge, Chengdu Hunters, Hangzhou Spark, Atlanta Reign, Washington Justice, Vancouver Titans i Toronto Defiant. Więcej informacji o zespołach można znaleźć w poniższym filmie.

Co ciekawe, w pierwszym meczu sezonu 2019 zagrają najlepsze drużyny z zeszłego roku. 14 lutego o godzinie 16:00 czasu pacyficznego odbędzie się rewanż pomiędzy Philadelphia Fusion a London Spitfire. Pojedynki tygodnia otwarcia można znaleźć poniżej.

Harmonogram Overwatch League Day 2
Harmonogram Overwatch League Day 3
Harmonogram Overwatch League Day 4

Drugi sezon będzie miał kilka ciekawszych etapów. Na przykład sezon OWL 2019 będzie miał większą pulę nagród, wynoszącą łącznie ponad 5 milionów dolarów. Ponadto wszystkie drużyny rozegrają w tym sezonie 28 meczów, w porównaniu z 40 meczami w sezonie 2018.

Możesz nadrobić wszystkie nowości i pełny terminarz na nadchodzący sezon tutaj.