Kolekcjonerska gra karciana Blizzarda Hearthstone dostanie dużo nowych rzeczy w nadchodzącym miesiącu. Twórcy ujawnili nowy dodatek do gry o nazwie Madness at Darkmoon Faire. Zawiera upiorne karty, nowy tryb PvP i listę osiągnięć, które gracze mogą zdobyć podczas gry.

Oto oficjalny film z zapowiedzią, w którym deweloperzy opowiadają o nowych rzeczach, których fani gry mogą się spodziewać:

Jak zawsze, nowe rozszerzenie do Hearthstone zawiera ogromną listę nowych kart – łącznie 135. Większość z nich zawiera nowe słowo kluczowe „Uszkodzone”. Karty te zmienią swoją kartę hosta w znacznie potężniejsze wersje po zagraniu kart o wyższym koszcie. Jeśli jesteś zainteresowany, zajrzyj na oficjalną stronę, aby uzyskać więcej informacji.

Jednak w przypadku Madness at Darkmoon jest kilka różnych dodatków. Po pierwsze, pojawił się nowy tryb gry Hearthstone Duels. W pojedynkach gracz będzie musiał wybrać bohatera, moc specjalną, początkowy skarb i zbudować 15-kartową talię startową ze swojej kolekcji kart, zanim zmierzy się z serią ludzkich przeciwników. Wygląda jak połączenie znanych trybów Arena i Dungeon Run. Oto krótkie podsumowanie tego, jak to wszystko będzie działać:

Wreszcie, dzięki Madness at Darkmoon, zespół programistów poświęca się odnowieniu systemu progresji gracza. Od 12 listopada gracze znajdą pod swoimi profilami nową zakładkę, w której będą widoczne osiągnięcia zdobyte przez gracza. Co więcej, Hearthstone otrzyma nowy system nagród w stylu przepustki bitewnej, oferujący takie nagrody, jak złoto w grze, pakiety kart i kosmetyki. Nagrody Przepustki Bitewnej będą zdobywane poprzez wykonywanie zadań, zdobywanie osiągnięć i tak dalej.

Ciekawie będzie zobaczyć, jak rozwinie się ta ekspansja. Gracze Hearthstone prosili o te zmiany od dłuższego czasu, więc ciekawie będzie zobaczyć, czy nowy system zaspokoi ich potrzeby.

Wszystkie te zmiany oznaczają, że to idealny moment, aby dołączyć do społeczności Hearthstone, nawet jeśli nie grałeś wcześniej w tę grę. Madness at Darkmoon zadebiutuje oficjalnie 17 listopada.

Pakiet Booster Hearthstone Klucz Battle.net EUROPA

Cena £

0,98€

Kup Teraz

Talia kart Hearthstone — 1 Paczka klucza Battle.net GLOBALNY

Cena £

1,22 €

Kup Teraz

Karta podarunkowa Battle.net 20 USD Klucz Battle.net AMERYKA PÓŁNOCNA

Cena £

18,00 €

Kup Teraz

Karta podarunkowa Battle.net 50 USD Klucz Battle.net AMERYKA PÓŁNOCNA

Cena £

47,00 €

Kup Teraz

Karta podarunkowa Battle.net 20 EUR Battle.net Key EUROPA

Cena £

19,97 €

Kup Teraz

Karta podarunkowa Battle.net 50 EUR Battle.net Key EUROPA

Cena £

50,17 €

Kup Teraz