Wiemy, że wielu z was próbowało już serii Hitman i obecnie cieszy się Hitman 3. Dla tych, którzy ukończyli już główną grę, IO Interactive ma nową propozycję – nowe wieloczęściowe rozszerzenie do gry o nazwie Seven Deadly Sins.

Jak sama nazwa wskazuje, nowe rozszerzenie będzie składać się z 7 różnych rozdziałów, które posłużą jako mapa drogowa Hitmana 3 i nadadzą każdej przyszłej aktualizacji własny motyw i nazwę.

Pierwszy z nich – Akt 1: Chciwość – powinien wystartować 30 marca i zabierze graczy Hitman 3 do Dubaju, gdzie czekają na nich nowe wyzwania. Otrzymasz zadanie zdobycia waluty w grze poprzez eliminację określonych celów i ukończenie nowej misji eskalacji: Wyliczenie chciwości. Aha, i za to zdobędziesz efektowną nagrodę – nowy, efektowny nowy strój, który można zobaczyć w zwiastunie zapowiedzi Siedmiu grzechów głównych.

Nieoczekiwanie DLC Seven Deadly Sins nie jest darmowe, więc będziesz musiał wydać trochę pieniędzy, aby dołączyć do zabawy. Według IO Interactive, gracze będą mogli wykupić dostęp do każdego z rozdziałów Siedmiu Grzechów Głównych osobno lub kupić wszystkie razem. Deweloperzy planują wydawać nową ustawę co kilka miesięcy. Po premierze Aktu 1: Chciwość powinniśmy otrzymać również rozdziały skupiające się na Dumie, Lenistwie, Pożądaniu, Obżarstwa, Gniewie i Zazdrości.

Wygląda na to, że fanów Hitmana 3 czeka bardzo ciekawy rok! Chcesz do nich dołączyć? Koniecznie sprawdź naszą cenę za grę!