Jeśli lubisz głupkowate gry kooperacyjne być może znasz już Human: Fall Flat. Gra została pierwotnie wydana w 2016 roku i zdobyła wiele pochwał w społeczności. Do dziś gra otrzymuje regularne aktualizacje i nadal cieszy się ogromną popularnością wśród fanów komputerów i konsol. Deweloperzy Human: Fall Flat ze studia No Brakes Games potwierdzili, że planują dalsze wspieranie tytułu i zapowiedzieli nową wersję gry, która będzie przeznaczona na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Według twórców nowa aktualizacja powinna ukazać się „bardzo szybko” i wprowadzi do gry sporo nowej zawartości. Obejmuje to zupełnie nowy poziom Lasu, który wygrał konkurs Great Outdoors Steam Workshop w zeszłym roku, nowe konkursy społecznościowe, skórki i tak dalej.

Dla tych, którzy zastanawiają się, czy ta nowa wersja będzie coś kosztować, nie martwcie się! Wydawca potwierdził, że każdy, kto zakupił już grę na PS4 lub Xboksie One, będzie mógł bezpłatnie zaktualizować swoją grę do najnowszej wersji. Oświadczenie studia potwierdziło również, że w 2021 roku w grze pojawi się znacznie więcej darmowej zawartości.

Przez lata Human: Fall Flat stał się jedną z najpopularniejszych gier kooperacyjnych i ma już ponad 25 milionów pobrań na wielu platformach. Jeśli nigdy nie miałeś okazji spróbować, koniecznie sprawdź nasze specjalne oferty. Jesteśmy pewni, że się nie zawiedziesz!