Średnia ocena 4.5 / 5. Liczba głosów: 15

1971 PROJECT HELIOS Steam Klucz GLOBAL

Kupuj 1971 PROJECT HELIOS Steam Klucz GLOBAL i graj
Monkeys Ltd.

9.30 Doskonała ocena (50k+ sprzedaży w ciągu ostatnich 6 miesięcy)

Klucz cyfrowy
to jest cyfrowa wersja produktu
Może być aktywowany w Cały świat
Można aktywować w Steam
Działa na: Windows

1971 PROJEKT HELIOS Steam key

Fanów taktycznych turowych gier strategicznych, takich jak sławna seria XCOM lub Wasteland 3, czeka kolejny prezent! Kup 1971 PROJECT HELIOS Steam Klucz, aby cieszyć się tytułem tego gatunku, opracowanym i wydanym przez firmę RECOTechnology. Podobnie jak Wasteland, 1971 PROJEKT HELIOS osadzony jest w postapokaliptycznym świecie, zdewastowanym przez epokę lodowcową i walczące frakcje. Poprowadź swój oddział przez to lodowe piekło i zatriumfuj w walce z licznymi wrogami i mrozem!

Fabuła w 1971 PROJECT HELIOS

W świecie zdominowanym przez niekończącą się zimę, ośmiu głównych bohaterów zawiera mało prawdopodobny sojusz, choćby na krótką chwilę, aby osiągnąć wspólny cel – znalezienia porwanej Dr. Margaret Blythe. Kup 1971 PROJECT HELIOS Steam Klucz i pomóż członkom swojego zespołu odłożyć na bok wszystkie różnice charakteru i doprowadzić misję do końca, cokolwiek się wydarzy. 1971 PROJECT HELIOS ma trzy możliwe zakończenia – kształtują je twoje decyzje podjęte w trakcie kampanii.

Rozgrywka w 1971 PROJECT HELIOS

Gracze, którzy w przeszłości grali w turowe gry strategiczne, poczują się jak w domu dzięki 1971 PROJECT HELIOS. Rozgrywkę oglądamy z góry, a gracz musi zmierzyć z siłami wroga podczas tur sekwencji bitewnych. Gdy kupisz 1971 PROJECT HELIOS Steam Klucz, będziesz musiał wybadać swoich wrogów i ostatecznie nauczyć się dostosowywać do wielu możliwych scenariuszy walki. Istnieją w sumie trzy główne frakcje wrogów. Każda z nich stosuje inną taktykę i rozmieszcza własne jednostki. Niektóre posiadają nawet takie cechy, jak odporność na zimno.

Elementy RPG w 1971 PROJECT HELIOS

Przechodząc przez strefy mapy, napotkasz różnorodne warunki atmosferyczne, dobrze uzbrojone bazy wojskowe, a nawet średniowieczne lochy. Gra oferuje jednak znacznie więcej, niż tylko zwiedzanie Oprócz angażowania się w walkę TBS, warto kupić 1971 PROJECT HELIOS również dla systemu postępu postaci opartego na drzewku umiejętności. Odwiedzając różne lokalizacje, odkrywasz elementy wyposażenia, których możesz użyć do ulepszenia każdego członka drużyny. Stwarza to ekscytujące możliwości eksperymentowania z różnymi kombinacjami umiejętności i broni, dzięki czemu twoja drużyna stanie się siłą, z którą należy się liczyć!

ile kosztują v-dolce

Menu