Średnia ocena 4.3 / 5. Liczba głosów: 63

Ace Combat 7: Skies Unknown Steam Key GLOBAL

Kupuj Ace Combat 7: Skies Unknown Steam Key GLOBAL i graj
SellGoodKey

9.78 Znakomita ocena (50k+ sprzedaży w ciągu ostatnich 6 miesięcy)

Klucz cyfrowy
to jest cyfrowa wersja produktu
Może być aktywowany w Cały świat
Można aktywować w Steam
Działa na: Windows

Ace Combat 7: Skies Unknown

Ace Combat 7: Skies Unknown to epicka lotnicza gra akcji, opracowana przez Bandai Namco Entertainment. W alternatywnej bardzo bliskiej przyszłości, 2019, rodzi się konflikt między Federacją Osean oraz Królestwem Erusea. Konflikt znany jest także pod nazwą Drugiej Useańskiej Wojny Kontynentalnej!

Co Nowego?

Gdy odpalasz grę z serii Ace Combat, wiesz doskonale, że czekają cię niesamowite walki powietrzne, jenakże w Ace Combat 7 ogromną rolę grają warunki pogodowe, po raz pierwszy w historii serii. Uważaj na to, jak pogoda wpłynie na styl gry. Krople deszczu na szybie ograniczą widoczność, oblodzenie potrafi doprowadzić do awarii, a błyskawice mogą posłać cię prosto na ziemię!

Graj jako ‘Trigger’ i zniszcz wrogów swego kraju dzięki precyzyjnym manewrom, spokojnemu celowaniu, i braku litości! Ty i twój samolot to jedność, gdy zostanie uszkodzony – to twój koniec.

Dostępność

Ace Combat 7 jest dostępne w wersjach na komputery PC, PS4 oraz Xbox! To czas na ekscytację dla wszystkich fanów podniebnych bojów, ponieważ Ace Combat 7: Skies Unknown jest już dostępne! Poleć prosto do zwycięstwa, samolot nie będzie pilotował się sam!

rogue contracts syndicate

  • Wymagania systemowe: Windows 7/8/8.1/10 (64-bit)
  • Procesor: Intel Core i3-7100
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: NVIDIA GeForce GTX 750Ti (2GB)
  • Miejsce na dysku: 60 GB
Menu