Średnia ocena 4.6 / 5. Liczba głosów: 392

Age of Empires II: Definitive Edition Steam Klucz GLOBAL

Kupuj Age of Empires II: Definitive Edition Steam Klucz GLOBAL i graj
Gaming4Life

9.44 Doskonała ocena (50k+ sprzedaży w ciągu ostatnich 6 miesięcy)

Klucz cyfrowy
to jest cyfrowa wersja produktu
Może być aktywowany w Cały świat
Można aktywować w Steam
Działa na: Windows

Age of Empires II: Definitive Edition Steam Klucz

Kup Age of Empires II: Edycja Ostateczna Klucz i przetestuj tę sprawdzoną strategię czasu rzeczywistego. Wydany po raz pierwszy 13 września 1999 roku Age of Empires II był wielokrotnie aktualizowany i rozwijany przez dwie dekady. Społeczność fanów gry pozostaje bardzo aktywna. W wersji Edycja Ostateczna wprowadzono nowe funkcje i poprawki, które uszczęśliwią zarówno wieloletnich fanów, jak i osoby zaczynające przygodę z grą.

Wybieraj z wielu kampanii

Ten RTS to nie tylko setki godzin zabawy, ale także historyczna gra edukacyjna. Kup Age of Empires II: Edycja Ostateczna Steam Klucz i rozpocznij kampanię, wybierając jedną z wielu dostępnych cywilizacji. Każda z nich ma swoje źródło w historii i posiada unikalne atrybuty, umiejętności i jednostki, które sprawiają, że chcemy przechodzić grę ponownie. Przechodź przez Wieki Ciemne, czasy feudalizmu i zamków, aż do epoki imperium i porównaj architekturę, ubrania, sprzęt wojskowy różnych cywilizacji.

Nowa zawartość w Edycja Ostateczna

Edycja Ostateczna wprowadza 3 nowe kampanie poprzez dodanie do Age of Empires II najnowszego rozszerzenia zatytułowanego The Last Khans. Te kampanie to Kotyan Khan, Ivaylo oraz Tamerlane.  Po zakupie Age of Empires II: Edycja Ostateczna Steam Klucz uzyskasz dostęp do 4 nowych ludów: Bułgarów, Połowców, Litwinów i Tatarów. Są one dostępne zarówno w kampanii dla jednego gracza, jak i w trybie multiplayer. Ponadto tryb wieloosobowy zawiera teraz system dobierania graczy, aby zapewnić wyrównaną rozgrywkę.

Ulepszenia techniczne

Age of Empires II: Edycja Ostateczna zawiera także różne techniczne ulepszenia oryginalnej gry. Teraz możesz grać w ten klasyczny RTS w rozdzielczości 4K z grafiką UHD. Kup Age of Empires II: Edycja Ostateczna Steam Klucz i sprawdź swoje umiejętności strategiczne przeciwko nowoczesnej sztucznej inteligencji,  która może implementować strategie stosowane przez graczy w trybie multiplayer Może nawet używać owiec jako zwiadowców!  Ciesz się ulepszonym interfejsem oraz zoomem kamery i realizuj osiągnięcia! Budynki mają teraz także szczegółowe animacje podczas zawalania!  Odkryj na nowo klasyczny RTS z nowoczesnymi funkcjami w starym dobrym duchu lat 90.!

v dolce co to

  • Wymagania systemowe: Windows 10 64bit
  • Procesor: Intel Core 2 Duo or AMD Athlon 64x2 5600+
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: NVIDIA GeForce GT 420 or ATI Radeon HD 6850 or Intel HD Graphics 3000
Menu