Średnia ocena 4.3 / 5. Liczba głosów: 311

Age of Empires II: Definitive Edition – Windows 10 Store Key GLOBAL

Kupuj Age of Empires II: Definitive Edition - Windows 10 Store Key GLOBAL i graj
Gaming4Life

9.60 Doskonała ocena (50k+ sprzedaży w ciągu ostatnich 6 miesięcy)

Klucz cyfrowy
to jest cyfrowa wersja produktu
Może być aktywowany w Cały świat
Można aktywować w Inne
Działa na: Windows

Age of Empires II: Definitive Edition Microsoft Key

Kup Age of Empires II: Definitive Edition Microsoft klucz i doświadcz strategii czasu rzeczywistego, która lata temu podbiła serca graczy. Po raz pierwszy wydana 13 września 1999, Age of Empires 2 przeszło przez wiele zmian, dodatków i poprawek w ostatnich 20 latach, i wciąż ma wierną i aktywną społeczność fanów. Dzięki Edycji Definitive, w grze pojawiają się nowe funkcje i poprawki, które usatysfakcjonują zarówno weteranów, jak i zainteresowanych nowicjuszy.

Wybieraj spośród wielu kampanii

Ten RTS nie tylko zapewnia graczowi setki godzin zabawy, ale także edukuje w historii. Kup Age of Empires II: Definitive Edition Microsoft klucz i zacznij kampanię od wyboru jednej z wielu dostępnych cywilizacji. Wszystkie z nich mają prawdziwe historyczne odpowiedniki i posiadają unikatowe umiejętności, atrybuty, czy jednostki, co sprawia, że można grać raz za razem. Przejdź przez Mroczne Czasy, Erę Feudalizmu, Erę Zamków, aż do Ery Imperiów i porównaj architekturę, wygląd i wyposażenie różnych imperiów.

Nowa Zawartość w Edycji Definitive

Edycja Defintive zawiera 3 nowe kampanie dzięki nowemu dodatkowi do Age of Empires II o nazwie The Last Khans. Kampanie to Kotyan Khan; Ivaylo i Tamerlane. Gdy zakupisz klucz Age of Empires II: Definitive Edition, otrzymasz dostęp do 4 nowych cywilizacji: Bułgarów, Połowców, Litwinów i Tatarów. Będą one dostępne zarówno w kampanii dja pojedynczego gracza, jak i w zażartej walce multiplayer. Dodatkowo, tryb multiplayer posiada teraz system matchmakingu, który zapewni, że każdy gracz otrzymuje odpowiednie wyzwanie.

Poprawki techniczne

Age of Empires II: Definitive Edition prezentuje także liczne poprawki techniczne względem oryginalnej gry. Teraz, klasyczny RTS obsługuje rozdzielczość 4K i grafikę Ultra HD. Kup klucz Age of Empires II: Definitive Edition i przetestuj swoje strategie przeciwko nowemu AI, które stosuje taktyki takie jak gracze w multiplayer. Wykorzystuje nawet owce jako zwiadowców! Ciesz się poprawionym interfejsem, możliwością przybliżania i oddalania kamery, oraz zdobądź osiągnięcia! Budynki mają teraz nowe, szczegółowe animacje zniszczenia! Odkryj tego klasyka na nowo dzięki nowoczesnym funkcjom, i w dobrym duchu lat 90!

ghostrunner steam key

  • Wymagania systemowe: Windows 10 64bit
  • Procesor: Intel Core 2 Duo or AMD Athlon 64x2 5600+
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: NVIDIA GeForce GT 420 or ATI Radeon HD 6850 or Intel HD Graphics 3000
Menu