Średnia ocena 3.8 / 5. Liczba głosów: 19

Aliens: Fireteam Elite Steam Klucz GLOBAL

Kupuj Aliens: Fireteam Elite Steam Klucz GLOBAL i graj
City of Gamers

9.57 Doskonała ocena (100k+ sprzedaży w ciągu ostatnich 6 miesięcy)

Klucz cyfrowy
to jest cyfrowa wersja produktu
Może być aktywowany w Cały świat
Można aktywować w Steam
Działa na: Windows

Aliens: Fireteam Elite Steam Klucz

Z dnia na dzień Xenomorph stanowi coraz większe zagrożenie, dlatego Twoim zadaniem będzie pokrzyżować jego plany w najnowszej grze od studia Cold Iron! Akcja rozgrywa się ikonicznym świecie Obcego, Aliens:Fireteam Elite to kooperacyjny survival shooter, w którym wcielisz się w zaprawionego w boju żołnierza marines i stoczysz desperacją walkę z bezwzględnym kosmitą. Stwórz swojego własnego żołnierza i staw czoła przeznaczeniu wraz z dwoma towarzyszami AI lub z innymi graczami w czterech unikatowych kampaniach. Kup Aliens: Fireteam Elite Steam klucz, przenieś się do świata Obcego z oryginalnej trylogii i weź udział w mrożącej krew w żyłach rozgrywce!

Aliens: Fireteam Elite cechy rozgrywki

Niepokojąca atmosfera, klaustrofobiczne, wijące się korytarze i futurystyczny arsenał broni masowej zagłady — to tylko niektóre cechy rozgrywki, czekające na Ciebie w Aliens: Fireteam Elite klucz! Baw się dobrze dziesiątkując armię bezwzględnych Xenomorfów, i sprawdź takie funkcje rozgrywki jak:

  • 2 dekady później. Akcja rozgrywa się 23 lata po wydarzeniach z oryginalnej trylogii Obcego, gracze mają możliwość zatracić się w świecie gry dzięki czterem różnym kampaniom, każda z nich rozgrywa się na pokładzie stacji kosmicznej UAS Endeavor.
  • Bić, żeby zabić. Obcy tylko czekają na szansę, aby otoczyć Ciebie i Twoich kompanów ze wszystkich stron, skradają się kanałami lub, czyhają w ciemnościach na odpowiedni moment, żeby zaatakować. Upewnij się, że każda kula sięgnie celu, ponieważ obcych jest więcej niż was.
  • Myśliwy, czy ofiara? Pomimo tego, że niezłe z Ciebie ziółko, to Xenomorfy są po prostu szybsze, lepsze i mądrzejsze – staw czoła ponad 20 różnym typom wrogów, w tym 11 typom Xenomorfów, od twarzołapów po pretorian
  • Żołnierz doskonały. Gracze mają możliwość wybrać swój własny styl gry, na podstawie klasy postaci, perków, specjalnych zdolności i nie tylko.
  • • Aliens fireteam elite w niskiej cenie.

Wielkie polowanie

Aliens: Fireteam Elite Steam klucz, pozwoli graczom odegrać kluczową rolę w mrożących krew w żyłach wydarzeniach, rozgrywających się na pokładzie stacji kosmicznej UAS Endeavor 23 lat po fabule oryginalnej trylogii obcego, Xenomorfy wraz z syntetycznymi przeciwnikami Weyland-Yutani, stanowią zagrożenie, nie tylko dla personelu stacji, lecz także dla całej ludzkości, jeśli kiedykolwiek uda im się opuścić przestrzeń kosmiczną. Aby je powstrzymać, wciel się w postać zaprawionego w boju żołnierza marines, zostań artylerzystą, saperem, inżynierem, medykiem lub zwiadowcą, zaproś paru kumpli i pozbądź się tych bezlitosnych kosmitów raz na zawsze!

monopoly plus

Menu