Kinguin WW

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Battle.net Gift Card 50 EUR Battle.net Klucz EUROPE

Może być aktywowany w Europa
Można aktywować w Battle.net

Battle.net Gift Card 50 EUR Battle.net Klucz

Wykorzystaj okazję i kup kartę podarunkową Battle.net 50 Na, aby jeszcze bardziej cieszyć się z gry. Zdobądź nowego wierzchowca, odblokuj nowe talie, aby pokonać swoich wrogów, albo dodaj nowe karty do tych, które już posiadasz – wszystko jest pod kontrolą.

Jeden portfel niezliczone możliwości

Fundusze dostępne na karcie podarunkowej zostaną dodane do konta Blizzard. Ostatecznie pozwoli Ci to wybrać, którą grę chcesz kupić. Wszystko znajduje się na jednej platformie, dlatego możesz dowolnie przełączać między grami. Battle.net gift card 50 NA to wiecej niż zakup jednej gry, przypomina to bardziej zakupy w supermarkecie – sprawdzasz ofertę i kupujesz, co chcesz!

Jeden Portfel na wszystkie gry niesie ze sobą wiele korzyści, które w innym wypadku byłyby niedostępne. Możesz pograć w jedną grę tyle ile chcesz, a potem przejść do następnej i nie zmarnujesz ani grosza.

Graj tak jak chcesz, w co chcesz

Karta jest łatwa w obsłudze. Gdy już otrzymasz kot, zaloguj się na konto blizzard i aktywuj go. Po zakupie karty Battle.net 50 NA, nie musisz podawać dodatkowych informacji, ani numeru karty kredytowej, pełna prostota! Konto Blizzard jest uniwersalne, możesz wybrać dowolną grę Blizzard i zarządzać funduszami według uznania! Jeśli lubisz gry karciane, to wybierz kilka talii i wypróbuj nowe strategie w Hearthstone, a może jesteś oddanym fanem World of Warcardt i chciałbyś dodać środki do swojej kolekcji? Możesz nawet kupić dodatki i DLC, dlatego, jako fan Blizzarda z pewnością nie zawiedziesz się na Battle.net gift vard 50 NA.

Dostępna dla każdego

Kartę można wykorzystać tylko raz, jednak nie przypisana tylko do jednego konta. Możesz dosłownie dać kartę przyjacielowi jako prezent! Pozwoli to na zakup dowolnej wymarzonej gry. Może chcesz pomóc swoim znajomym podlewelować, żebyście mogli razem chodzić na raidy? Tak czy siak, karta podarunkowa oferuje wiele możliwości.

Jak aktywować kod Blizzard?

  • • Zaloguj się na koncie Blizzard na stronie Battle.net;
  • • Znajdź opcję aktywuj dostępna na stronie głównej Twojego Konta;
  • • Wpisz klucz i kliknij przycisk aktywuj;
  • • Zakupione produkty zostaną dodane do Twojego konta!

ile kosztują v-dolce 2022

Menu