Średnia ocena 4.4 / 5. Liczba głosów: 68

Jurassic World Evolution 2 Steam Klucz GLOBAL

Kupuj Jurassic World Evolution 2 Steam Klucz GLOBAL i graj
SocratGames

9.59 Znakomita ocena (30k+ sprzedaży w ciągu ostatnich 6 miesięcy)

Klucz cyfrowy
to jest cyfrowa wersja produktu
Może być aktywowany w Cały świat
Można aktywować w Steam

Jurassic World Evolution 2 Steam Klucz

Zbuduj i zarządzaj swoim własnym parkiem Jurajskim, w nowej, długo wyczekiwanej kontynuacji serii Jurassic World Evolution! Jurassic World Evolution 2, ukochany przez fanów na całym świecie projekt od Frontier Developments, tchnął życie w majestatyczne stworzenia z czasów, sprzed świtu człowieka. W efekcie tragicznych zdarzeń z Jurassic World: Fallen Kingdom, dinozaury chodzą teraz wolne po ziemi, a Twoim zadaniem jest je złapać i zabepieczyć, oczywiście w towarzystwie ikonicznych postaci takich jak Dr. Ian Malcolm i Claire Dearing. Kup Jurassic World Evolution 2 Steam klucz i rozpocznij ekscytującą przygodę!

Cechy rozgrywki Jurassic World Evolution 2

Masz szanse popisać się swoimi umiejętnościami zarządzania i stworzyć największy park z dinozaurami w historii parków z dinozaourami – uratuj i zaprojektuj niewidziane dotychczas gatunki dinozaurów! Z Jurassic World Evolution 2 klucz możesz się zatracić na wiele godzin w świecie gry, a pomogą Ci w tym poniższe elementy rozgrywki:

  • Oryginalna fabuła. Odkryj zupełnie nową historię. Akcja gry ma miejsce po wydarzeniach z ostatniego filmu o parku Jurajskim – dinozaury są na wolności, a Twoim zadaniem jest je schwytać i zabezpieczyć, tak aby zapewnić im nowe życie.
  • Twoja przystań. Wybierz idealne miejsce, na którym postawisz kamień węgielny Twojego nowego sanktuarium dla dinozaurów, od gęstych lasów, po kamieniste pustynie, niech zajmą własne terytorium, walczą ze sobą lub żyją razem. Realizm najwyższego stopnia gwarantowany;
  • Teoria Chaosu. Sprawdź się w nietypowych scenariuszach prosto z ikonicznych filmów z serii park Jurajski. Sprawdź, jak dobrze radzisz sobie w trudnych momentach.
  • • Jurassic World Evolution 2 w niskiej cenie.

Żywe muzeum prehistorii

Jurassic World Evolution 2 Steam klucz pozwala graczom przyjrzeć się z bliska niegdyś wymarłym gatunkom, które z pomocą nauki znowu stąpają po ziemi. Zbuduj i rozbuduj nowe konstrukcje, aby przygotować idealne środowisko dla ponad 75 gatunków dinozaurów, lądowych, powietrznych i morskich. Fabuła gry wymaga, abyś dołożył wszelkich starań, żeby ocalić te prehistoryczne bestie, jednak jeśli chodzi o samo zarządzanie parkiem, posiadasz pełną swobodę. Ogromny realizm, świetna rozgrywka i majestatyczne dinozaury czekają na Ciebie!

batarang axe pickaxe

  • Obsługa 64-bitowa: Yes
  • Wymagania systemowe: Windows 10
  • Procesor: Intel i5-4590/AMD FX 8370
Menu