Średnia ocena 4.5 / 5. Liczba głosów: 125

Jurassic World Evolution Klucz Steam GLOBALNY

Kupuj Jurassic World Evolution Klucz Steam GLOBALNY i graj
Promowane

9.44 Doskonała ocena (20k+ sprzedaży w ciągu ostatnich 6 miesięcy)

Klucz cyfrowy
to jest cyfrowa wersja produktu
Może być aktywowany w Cały świat
Można aktywować w Steam
Działa na: Windows

Jurassic World Evolution

Jurassic World Evolution to gra symulacyjna biznesu od Frontier Developments w której będziesz zarządzał parkiem. Gra oparta jest na filmie z 2015, Jurassic World i jest to na pewno pokaźny okaz gry!

Ty Kontrolujesz

Stań się dyrektorem parku i buduj, opracowuj i rozbudowuj własny biznes rozrywkowy oparty na dinozaurach. Twórz atrakcje przyciągające klientów, zadbaj o bezpieczeństwo i poradź sobie z najbardziej interesującymi i najgroźniejszymi gatunkami dinozaurów!

Balans Budżetu

Twoim głównym celem w grze będzie zbalansowanie trzech przedziałów określających sukces parku: nauka, bezpieczeństwo i rozrywka. Te trzy przedziały są wzajemnie od siebie zależne: dlatego twoje codzienne zadania będą polegały na rewizjach i dopracowywaniu.

Jak To Działa

Projekty departamentu Nauki kosztują sporo, a do tego trzeba klientów, którzy nie przyjdą, jeżeli park nie posiada odpowiedniej ochrony. Dzięki skutecznej ochronie, przepływ klientów zwiększa się, gwarantując stały dochód, oraz kontynuację badań naukowych. Twój park jest oceniany, a ocena określa twoje postępy – im wyższa, tym więcej rzeczy odblokujesz.

Specjalne Potrzeby

Klucz Jurassic World Evolution odblokowuje sposoby na zarządzanie parkiem z około 40 gatunkami dinozaurów, z których każdy ma własne zachowania, cechy, oraz potrzeby dietetyczne! Musisz rozważyć to wszystko przy wyborze lokalizacji oraz zabezpieczeniu.

Nieoczekiwane

Prawdę mówiąc, niezależnie od tego jak ostrożny byś nie był, życie zawsze znajduje sposób, i zawsze zdarzy się coś nieoczekiwanego, a Jurassic World Evolution to nie wyjątek od tej podstawowej zasady. Przygotuj się na najgorsze, ponieważ gra zaoferuje wiele sytuacji alarmowych, które przetestują twoje umiejętności.

gang beast steam key

  • Wymagania systemowe: Windows 7/8.1/10 (64-bit)
  • Procesor: Intel i5-2300 / AMD FX-4300
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: NVIDIA GeForce GTX 1050 (Legacy GPU: GeForce GTX 660) / AMD Radeon 7850 (2GB)
  • Miejsce na dysku: 8 GB
Menu