Średnia ocena 4.4 / 5. Liczba głosów: 61

LEGO DC Super-Villains Steam Key GLOBAL

Kupuj LEGO DC Super-Villains Steam Key GLOBAL i graj
Promowane

9.70 Znakomita ocena (30k+ sprzedaży w ciągu ostatnich 6 miesięcy)

Klucz cyfrowy
to jest cyfrowa wersja produktu
Może być aktywowany w Cały świat
Można aktywować w Steam
Działa na: Windows

LEGO DC Super-Villains

Dość bzdur o superbohaterach! Czas aby antybohaterowie przejęli władzę! Kieruj super-złoczyńcami w LEGO DC Super-Villains od TT Games!

W grze znajdziesz dobrze skonstruowaną fabułę, która jest nieco dłuższa niż zwykle w grach LEGO i może zająć około 30 godzin, jeśli zdecydujesz się wykonać wszystkie poboczne zadania.

Klasyczna gra LEGO

Przede wszystkim jest to gra LEGO, więc nie spodziewaj się mrocznego motywu czy niesamowicie realistycznej grafiki. Mimo że jest to świat złoczyńców, nadal jest bardzo kolorowy, a złote monety wyskakują ze wszystkiego, co zniszczysz. Jasne, gry LEGO są trochę niszowe, ale ich fani znajdą wszystko co lubią od momentu, gdy użyją LEGO DC Super-Villains Steam Key.

Świat gry

Świat, który znajdziesz w grze, nie jest ogromny, ale za to jest bardzo szczegółowy. Znajdziesz tu zarówno Metropolis, jak i Gotham City, które możesz dokładnie zbadać! Będziesz mógł nie tylko poruszać się po miastach, ale także wchodzić do budynków i na dachy!

Podsumowując, LEGO DC Super-Villains jest wart swojej ceny dla każdego, kto już przetestował gry LEGO. Raczej nie zmieni zdania tych, którzy czują niechęć do takich gier. Jest to jednak świetny tytuł dla docelowej publiczności!

disney princess and fairy pack

  • Wymagania systemowe: Windows 7
  • Procesor: Intel Core i3-4130
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: Radeon R9 280X or GTX 660 Ti
  • Miejsce na dysku: 16 GB
Menu