Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Madden NFL 21 Steam Klucz GLOBAL

Kupuj Madden NFL 21 Steam Klucz GLOBAL i graj
Game Bus

9.70 Doskonała ocena (1k+ sprzedaży w ciągu ostatnich 6 miesięcy)

Klucz cyfrowy
to jest cyfrowa wersja produktu
Może być aktywowany w Cały świat
Można aktywować w Steam
Działa na: Windows

Madden NFL 21 Steam Klucz

Jesteś fanem futbolu amerykańskiego? W takim razie ucieszy cię wiadomość, że Electronic Arts prezentuje kolejną odsłonę słynnej serii Madden NFL, która ma tysiące fanów na całym świecie. Czy jesteś wystarczająco odważny, aby oddać się innowacyjnej i odnowionej rozgrywce, która odzwierciedla prawdziwą brutalność i niesamowite tempo meczów futbolu amerykańskiego? Madden 21 Steam Klucz umożliwi ci wypróbowanie swoich sił w zaciszu własnego domu!

Biegnij, atakuj, zdobywaj punkty!

Seria Madden NFL słynie z płynnego sterowania zbliżającego rozgrywkę do prawdziwych meczów, oraz intensywnych wrażeń. Przedzieraj się przez stadion i linie obronne drużyny przeciwnej, atakuj i rób wszystko, aby zdobyć punkt! Madden 21 przewyższa poprzednie odsłony serii, wprowadzając czystszą mechanikę rozgrywki, która umożliwia świetny odbiór rzeczywistości stadionu podczas meczu. Futbol amerykański to brutalna gra – trzeba być twardym by zwyciężyć!

Odkryj w sobie zawodnika

Kup Madden NFL 21 Steam Klucz i wejdź do gry, która dosłownie zapiera dech w piersiach. Kiedy wchodzisz na stadion, nie ma czasu na zastanawianie się. Podobnie jak w poprzedniej odsłonie serii – Madden 20 – ta gra również zawiera zdolności X-Factor. Odblokowanie zdolności X-Factor daje ci korzyści, które spełniają marzenia każdego fana i sportowca! Ponadto tryby gry, takie jak Face of the Franchise czy Ultimate Team, zapewniają tak dużo rozrywki, że z pewnością spędzisz z Madden 21 od EA mnóstwo czasu!

Innowacyjne funkcje Madden 21

Jako kolejna odsłona słynnej serii, Madden 21 Steam Klucz zawiera kilka ulepszeń, aby poprawić wrażenia z rozgrywki dla całej społeczności graczy. Oprócz trybów gry i podobieństwa do prawdziwych meczów futbolu amerykańskiego, gra oferuje dodatkowo:

• zaawansowane poziomy kontroli, które pobudzają kreatywność i zapewniają większą różnorodność w ataku i obronie;
• nowy system przenoszenia piłki, który zapewnia graczom pełną kontrolę;
• więcej możliwości świętowania, co oznacza, że zobaczysz niektóre z legendarnych twarzy, które osiągnęły wyżyny świata futbolu amerykańskiego;
• ulepszoną grafikę, wizualizacje i silnik gry, które zapewniają wspaniałe wrażenia z gry;
• niską cenę Madden 21.

Kup Madden NFL 21 Steam Klucz w najlepszej cenie – wejdź na stadion i pokaż jak gra się w futbol amerykański!

gdzie kupić kartę google play

  • Obsługa 64-bitowa: Yes
  • Wymagania systemowe: Windows 10
  • Procesor: Athlon X4 880K @4GHz, Core i3-6100 @3.7GHz
Menu