Cały świat leży pod twoimi stopami, poszukiwaczu przygód. Czy jesteś gotowy, aby odkrywać opustoszałe miasta, zagubione w czasie cywilizacje, postapokaliptyczne pustkowia, światy pełne mistycznych stworzeń, próżnię kosmiczną i odległe galaktyki bez wychodzenia z domu? Zarezerwuj bilety już teraz, najlepsze gry z otwartym światem czekają!

Nawiedzone Tokio

Odwiedź miasto Tokio w Japonii. Pomyślałem, że ta wersja miasta może nie być tym, czego normalnie byś się spodziewał. Nie przywitają Cię serdeczne uśmiechy mieszkańców, a w nosie nie pojawi się zapach makaronu Ramen. Zamiast tego złe duchy przemierzają ulice, a ty jesteś bohaterem, którego zadaniem jest ocalenie Tokio. Ćwicz swoje zaklęcia, czas zniszczyć kilka duchów!

Zwiedzaj Tokio taniej. Zdobądź klucz GhostWire: Tokyo za niższą cenę

Festiwal wyścigów w Meksyku

Letni upał, pustynny pył, złoty piasek na plaży, starożytne ruiny, ośnieżone szczyty gór i muzyka ryczących silników – rozpoczyna się festiwal Forza w Meksyku! Czym jeździsz? Do wyboru jest ponad 400 samochodów, ale wybieraj mądrze, jeśli planujesz przekroczyć linię mety jako pierwszy! Gotowy na imprezę?

Zdobądź klucz Forza Horizon 5 taniej.

Przemierzaj pięć królestw

Masz dość starego, dobrego Midgardu? Chcesz poszerzyć swoje horyzonty? Zarezerwuj wycieczkę do innych Pięciu Królestw. Odwiedź Alfheim, dom jasnych i ciemnych elfów, szczycący się spokojnymi rzekami i bujnymi lasami. Wybierz się na narty do Jötunheim, królestwa gigantów, lub opal się w płomieniach Muspelheim. Szukaj skarbów we mgłach Niflheim i spotykaj martwe duchy w głębinach Helheim. Nawet zatwardziali wojownicy potrzebują wakacji. Tyle że od czasu do czasu można zabić smoka lub Walkirię.

Odwiedź Pięciu Królestw taniej. Kup klucz God of War taniej.

Podróż w czasie. Raczej

O ile nam wiadomo, ludzkość wciąż nie wynalazła wehikułu czasu, ale istnieją alternatywy. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wejdź do Animusa, kanału między przeszłością a teraźniejszością. Przenieś się do czasów starożytnych i przeżyj życie swoich przodków. Poznaj starożytny Egipt, Grecję, włoski renesans, zostań piratem na Karaibach, wikingiem najeżdżającym Wyspy Brytyjskie i nie tylko.

Zanurz się w taniej serii Assassin’s Creed.

Znajdź więcej gier Assassin’s Creed tutaj.

Biegnij szybko!

Jak dobre są twoje umiejętności parkour, kolego? Będziesz go potrzebować, jeśli masz dość odwagi, by odwiedzić ostatnie ocalałe miasto w środku epidemii zombie. Nieumarli grasują po ulicach, a bandyci chętnie pozbawią cię głowy. Spakuj najlepsze buty, ponieważ jedynym sposobem na przetrwanie w tej piekielnej dziurze jest niemal doskonały system parkour. Możesz przeżyć, ale czy będziesz w stanie zachować swoje człowieczeństwo w nienaruszonym stanie? Dowiedzieć się.

Zdobądź klucz Dying Light 2: Stay Human taniej

Zrób beczkę!

Wybierz miejsce docelowe, dowolne miejsce docelowe. Cały glob jest twoim placem zabaw. Wskocz do komercyjnego samolotu pasażerskiego lub śmigłowego i pilotuj go z dowolnego lotniska na świecie na dowolne lotnisko na świecie. Ograniczeniem jest tylko niebo. Naucz się latać samolotem z najbardziej realistycznym symulatorem lotu. I nie zapomnij zrobić beczki!

Kup klucz Microsoft Flight Simulator taniej.

Odwiedź Mordor

Odwiedź krainy przepowiedziane na kartach JRR Tolkiena, owiane legendami i tradycjami. Ale uważaj, nad Mordorem czai się mroczny cień. Naostrz swój miecz i ćwicz opanowanie łuku, Strażniku, nadszedł czas na wojnę z siłami Saurona. Tylko nie oddawajcie się lokalnym festynom, nie polecamy degustacji grogu.

Zarezerwuj taniej bilety na Śródziemie: Cień Mordoru.

Wybierz miejsce docelowe i zarezerwuj tańszą wycieczkę już teraz! Znajdź swoją następną przygodę w Kolekcja gier z otwartym światem!