Wśród nie-graczy panuje błędne przekonanie, że ludzie, którzy grają w gry wideo, są antyspołecznym tłumem. Cóż, jeśli jest coś, co dowodzi, że to stwierdzenie jest błędne, to najpopularniejsze gry sierpnia. Tak, w sierpniu gracze tworzyli więzi w grach online dla wielu graczy, z których codziennie korzysta ogromna liczba graczy! Więc w co grali gracze?

Kliknij tutaj aby zobaczyć i kupić gry, które wydają się nigdy nie tracić na popularności. Oto kilka przykładów:

Minecraft

Czy to Cię zdumiewa, że ​​Minecraft wciąż znajduje się na szczycie list przebojów? Gra jest fenomenem globalnym i codziennie przyciąga nowych graczy. Jeśli spojrzysz na statystyki, codziennie w Minecraft buduje się ponad 3 miliony graczy. Przyciąga nie tylko publiczność w różnym wieku, ale także artystów i projektantów, dając im nieograniczone pole do kreatywności.

Minecraft nie traci na popularności

Mówią, że nie od razu Rzym zbudowano, ale z pewnością został uformowany jedna cegła po drugiej. W grze Minecraft, blok po bloku, będziesz budować własne miasta – prawdziwe lub wyimaginowane. Puść wodze fantazji i stwórz wszystko, co tylko możesz wymyślić. Cały świat Minecraft to Twój plac zabaw. Dołącz do jednej z największych społeczności w świecie gier!

Minecraft: Java Edition (PC) Oficjalna strona internetowa Klucz GLOBALNY

Cena £

18,61 €

Kup Teraz

Jesienne chłopaki

Myślałeś, że popularność Fall Guys spadnie? Pomyśl jeszcze raz! Gra właśnie otrzymała fajne ulepszenie w stylu Sonic z nowymi skórkami i mapami. Baza graczy Fall Guys jest nie do powstrzymania. Tytuł zalicza się do kategorii idealnej gry towarzyskiej. Możesz grać solo online z ludźmi z całego świata lub razem ze znajomymi.

Jesienne chłopaki

Fall Guys nie wymaga żadnego wcześniejszego bagażu i każdy może go podnieść i zagrać, nawet osoby, które nie są zagorzałymi graczami. To sprawia, że ​​Fall Guys jest idealną grą imprezową, która parodiuje różne teleturnieje. Kogo to obchodzi, czy jesteś dzieckiem czy dorosłym, profesjonalnym graczem czy kompletnym nowicjuszem, ponieważ w końcu Fall Guys sprawi, że będziesz krzyczeć, śmiać się i wiwatować.

Fall Guys: Ultimate Knockout Steam Key GLOBALNY

Cena £

13,85 €

Kup Teraz

Pogromca Świata Outriderów

Pogromca Świata Outriderów

Jeśli interesujesz się gatunkiem łupieżców i masz dość wszystkich dywizji, pograniczy i przeznaczeń, Outriders mogą być tym, czego pragniesz. Jasne, trochę brakuje historii gry, ale świeci tam, gdzie liczy się najbardziej – rozgrywka, łupy i niesamowita walka. Rozszerzenie Worldslayer podwaja to, co sprawiło, że podstawowa gra Outriders była dobra – moc fantazji i rozbudowany build postaci. To cechy, które ceni wielu graczy RPG, a Outriders błyszczy w tym dziale. Gra ma duży potencjał i wielu graczy to docenia!

OUTRIDERS WORLDSLAYER (PC) Steam Key GLOBAL

Cena £

37,42 €

Kup Teraz

To tylko niewielka część tytułów, na które gracze mieli obsesję w sierpniu. Chcę zobaczyć więcej?

Kliknij tutaj i odkryj całą kolekcję gier, w której znajdziesz Marvel’s Spider-Man Remastered na PC, F-1 22, The Quarry, Elden Ring, a nawet FIFA 23 w przedsprzedaży!