Wydany na PS4 w 2018 roku Marvel’s Spider-Man od razu stał się jedną z najlepszych gier na konsolę. Dumnie zajęła swoje miejsce wśród innych gigantów: God of War, The Last of Us, Horizon Zero Dawn, seria Uncharted i jest uważana za najlepszą grę Spider-Mana przez wielu krytyków, graczy i fanów Spider-Mana. Gra po prostu wszystko dobrze. Przewiń do sierpnia 2022, a Spidey kieruje swoje strzelanki internetowe na PC. Tak, Spider-Man nie jest już wyłącznym produktem PlayStation!

Kliknij tutaj kupić najlepszą grę Spider-Man na PC

Co sprawiło, że Marvel’s Spider-Man jest wspaniały?

Największym zmartwieniem w umyśle każdego fana Spideya było: czy Insomniac może przybić mechanikę bujania w sieci? I o rany, zrobili! Nie było zawiłe ani skomplikowane, ale było i nadal jest idealne. Swingowanie przez Manhattan nigdy nie było tak przyjemne od czasu Spider-Mana 2 na PS2. Insomniac utrwalił animacje, poczucie prędkości, skoki, skoki i biegi po ścianach, i chociaż wiemy, że brzmi to banalnie, mówiąc to – naprawdę czujesz się jak Spider-Man.

Marvel's Spider-Man PC

Ale to nie tylko przemierzanie. Chociaż walka w grze jest podobna do gier Batman Arkham, doskonale pasuje do zwinności Spider-Mana. W połączeniu z gadżetami, ruchami umiejętności, ulepszeniami i mocami kombinezonów, czyszczenie pokoju pełnego przestępców nigdy się nie nudzi.

Historia

Wiele filmów i gier o superbohaterach nie dostarcza dwóch kluczowych elementów fabuły: fascynującego wielowymiarowego złoczyńcy oraz równowagi między postacią za maską a jej superbohaterskim alter ego. Spider-Man dostarcza na wszystkie konta i opowiada jedną z najlepszych historii Spider-Mana, które rywalizują nawet z MCU. Fabuła Petera Parkera jest równie ważna jak Spider-Man. Wersja na PC rozszerzy również przygodę Spideya o trzyczęściowe DLC „Miasto, które nigdy nie śpi” bez żadnych dodatkowych kosztów.

Aktualizacje PC

Gracze na PC otrzymają zremasterowaną wersję gry na PS5. Będzie obsługiwał rozdzielczość 4K, 60 klatek na sekundę i ultraszeroki wyświetlacz. Co więcej, w grze pojawią się ulepszone cienie i odbicia oparte na ray tracingu. Będzie również zawierać obsługę DLSS Nvidii, aby zwiększyć liczbę klatek na sekundę. Oprócz obsługi klawiatury i myszy, Marvel’s Spider-Man Remastered PC obsługuje kontroler DualSense dla tych, którzy chcą w pełni cieszyć się konsolą.

Śledzenie promieni w Marvel's Spider-Man na PC

Chłopaki, słuchajcie. Nie ma znaczenia, czy jesteś w gatunku superbohaterów, czy nie, Marvel’s Spider-Man to nie tylko najlepsza gra Spider-Man, to jedna z najlepszych gier wydanych w najnowszej historii. To musi zagrać!

Kup swoją kopię taniej

Marvel’s Spider-Man Remastered (PC) Klucz Steam GLOBALNY

Cena £

41,55 €

Kup Teraz