Pierwszy Avenger debiutuje w szalenie popularnym trybie battle-royale Fortnite! Gra współpracowała już z różnymi muzykami, filmowcami, a także z franczyzami Disneya, Star Wars i DC, więc można było się spodziewać, że jeden z najbardziej wpływowych – jeśli nie najbardziej wpływowy – bohater Marvela w końcu trafi do mecz, zwłaszcza że 4 lipca jest tuż za rogiem.

Kapitan nie tylko znalazł drogę, ale wylądował z niezłą prezentacją. Twitter Fortnite opublikował niesamowity tweet, który szczyci się charakterem i siłą Kapitana:

„Uzbrojony w niezniszczalną tarczę i żelazną wolę Superżołnierz Kapitan Ameryka pokona każdą przeszkodę, jaka stanie mu na drodze”.

To jednak nie wszystko, jak np Fortnite, PlayStation, Xboxoraz Nintendo Wszystkie kanały YouTube wypuściły ten sam oszałamiający film dokładnie w tym samym czasie – jeśli jest tylko jeden człowiek, który może zorganizować taką współpracę, to z pewnością jest to Super Żołnierz Ameryki.

Możesz już kupić najnowszy dodatek do Fortnite w ItemShopie gry. Strój Capa zawiera dwa elementy: jego Kilof Proto-Adamantium oraz Bling z tyłujednak czapka jest również wyposażona w „Emotka Wielkiego Salutu„I tak, zawiera fajerwerki! Cały wygląd będzie Cię kosztował 2000 V-dolców.

I tutaj możemy przyjść Ci z pomocą! Jeśli chcesz kupić najnowszą skórkę taniej, mamy kilka niesamowitych ofert na Fortnite V-Bucks, a jeśli Kapitan Ameryka jest dla ciebie zbyt mainstreamowy lub zbyt dobry facet, mamy cały wiele innych niesamowitych Mam do sprzedania skiny do Fortnite!