Witamy, tym razem wprowadzamy do miksu oferty, którym trudno się oprzeć! Dla tych z nas, którzy spędzili wiele godzin włócząc się po ulicach Los Santos, uczucie chęci posiadania wystarczającej ilości gotówki na zakup tego wspaniałego samochodu lub posiadanie luksusowego domu jest bardzo znajome. Gotówka GTA oznacza nowe samochody, nowe ubrania i oczywiście nowe bronie, które zawsze dostarczają mnóstwo zabawy. Jak już pisaliśmy wcześniej, istnieje wiele różnych sposobów zarabiać w GTA, ale dzisiejszy post dotyczy wyboru łatwego jak letnia bryza – GTA Shark Cards. Ceny, opcje, wartości i wszystko inne, co musisz wiedzieć.

Co to jest?

GTA Shark Cards to forma mikrotransakcji w Grand Theft Auto Online. Ceny GTA Shark Card różnią się znacznie, a każda karta oferuje inną ilość pieniędzy w grze. Ekonomia w grze jest zrównoważona, aby utrzymać oba typy graczy, zarówno tych, którzy sobie radzą, jak i tych, którzy nie kupują kart gotówkowych. Tak więc wybór zakupu karty gotówkowej GTA jest całkowicie opcjonalny, ale jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, co dokładnie możesz kupić w GTA, po zakupie jednego z tych dodatków w grze, ten post odpowie na twoje pytania.

Karta gotówkowa Red Shark

Karta gotówkowa Red Shark daje 100 000 dolarów GTA w grze. Dzięki temu w magazynie możesz łatwo kupić fajne bronie i samochód sportowy, który istnieje od początku gry. Ceny kart GTA Shark są różne, a każdy zakup nie zmieni wszystkich twoich marzeń w rzeczywistość. Teraz nawet jeden ciężki rewolwer kosztuje 5723 USD, podczas gdy specjalny karabinek kosztuje do 12 832 USD, a jeśli chcesz wyrzutnię samonaprowadzającą, będzie cię to kosztować około 75 000 USD. Tylko dodając garść własnej gotówki GTA, zdobędziesz nowsze rzeczy, które pojawiły się z różnymi DLC.

Karta gotówkowa Tiger Shark

Karta gotówkowa Tiger Shark równa się 200 000 dolarów GTA w grze. To, co zostało powiedziane o karcie gotówkowej Red Shark, można również odnieść do karty gotówkowej Tiger Shark. Pamiętaj jednak, że biorąc pod uwagę ceny GTA Shark Card, kupując tę ​​kartę, oszczędzasz trochę w porównaniu z dwoma Red Sharkami. Za 200 000 i jeśli masz trochę więcej, będziesz mógł kupić nieco lepszy samochód, jak Schafter V12 LWB (208 000 $), lub większy ładunek broni. Wybór jest całkowicie w twoich rękach, wydawaj mądrze gotówkę GTA.

Karta gotówkowa Bull Shark

Karta gotówkowa Bull Shark zapewnia 500 000 dolarów GTA w grze. Z pewnością możesz pozwolić sobie na więcej, mając pół miliona w portfelu. Jeśli jest jakiś konkretny, droższy samochód, którego pragniesz przez jakiś czas, możesz łatwo pokryć wydatki dzięki tej karcie GTA Shark Card. Ceny tych samochodów są jednak dość wysokie i nie będziesz w stanie zdobyć kilku z nich – wyklucz też większość przedmiotów z najwyższego poziomu. Za niewielką dopłatą możesz kupić sobie mieszkanie na palach (525 000 $), przy 2866 Hillcrest Avenue, więc z pewnością są opcje.

Karta gotówkowa Great White Shark

Karta gotówkowa Great White Shark GTA oferuje 1 250 000 dolarów GTA w grze. To dość pokaźna suma, która pozwala na znacznie większą swobodę w aranżowaniu pieniędzy. Jeśli marzyłeś o posiadaniu tylko jednego z tych supersamochodów z najwyższej półki, powinieneś zdobyć tę kartę GTA Shark. Ceny większości tych epickich samochodów sportowych w grze przekraczają nieco ponad milion, więc jeśli chcesz go kupić, żarłacz biały jest zdecydowanie tym, czego potrzebujesz. Alternatywnie możesz kupić Eclipse Towers, Penthouse Suite 3 (1 100 000 $) i nadal mieć trochę gotówki do stracenia.

Karta gotówkowa rekina wielorybiego

Imponująca karta gotówkowa GTA Rekin wielorybi zapewnia 3 500 000 dolarów GTA w grze. Za pomocą tej karty z pewnością będziesz mógł kupić kilka samochodów lub niewielką liczbę różnych nieruchomości. Helikopter Super Volito (2 113 000 $) jest również w twoim przedziale cenowym dzięki tej karcie GTA Shark Card. Ceny takich pozycji jak Savage Attack Helicopter (1 950 000 $), Deveste Eight (1 795 000 $) czy RC Bandito (1 590 000 $) również nie stanowią już problemu. Jesteś teraz jednym z najlepszych psów, więc nie zdziw się, gdy ktoś zacznie nazywać cię wielorybem!

Karta gotówkowa Megalodon Shark

To absolutny potwór karty gotówkowej GTA. Karta gotówkowa Megalodon Shark wynosi szokujące 8 000 000 dolarów GTA w grze. Dzięki Megalodon takie przedmioty jak supersamochód Scramjet (4,5 mln USD), latający samochód Deluxe (4,7 mln USD), helikopter Swift Deluxe (5,2 mln USD) czy myśliwiec P-996 Lazer (6,5 mln USD) właśnie trafiły na Twój radar. Jeśli masz dodatkowe oszczędności, mając tę ​​kartę pod ręką, możesz nawet spróbować kupić samolot Luxor Deluxe za 10 milionów.

Ceny kart GTA Shark Card są bardzo różne i od ciebie zależy, której z nich potrzebujesz w obecnym stanie gry. Oprócz różnych elementów garderoby, broni i tego słodkiego, słodkiego pojazdu, GTA wkrótce wprowadzi zupełnie nowy sposób wydawania gotówki GTA. Czy chcesz spróbować szczęścia i sprawdzić swój los? Cóż, jeśli ostatnio śledziłeś nasz dział aktualności, powinieneś już to wiedzieć GTA ma kasyno! Data premiery nie została jeszcze ogłoszona, ale jeśli kiedykolwiek był czas, aby załadować dobrze docenianą gotówkę, to z pewnością jest to teraz.