Każdy gracz gdzieś zaczyna. Chociaż noob może być postrzegany jako obraźliwy termin, który powstał w celu opisania niewprawnych graczy w meczach online dla wielu graczy, nie ma wstydu być noobem, ponieważ wszyscy byliśmy tam w pewnym momencie naszego życia. Heck, wciąż możemy rozpocząć grę, w którą wcześniej nie graliśmy. Bycie dobrym wymaga czasu i umiejętności, więc ta kolekcja gier jest idealnym punktem wyjścia dla graczy, którzy chcą zostawić swoje noobowe dni za sobą i awansować. Wybraliśmy gry z różnych gatunków, dzięki czemu możesz zainwestować swoje punkty umiejętności w strzelanie, budowanie, platformowanie, a nawet myślenie strategiczne.

Kliknij tutaj i utoruj sobie drogę do zostania profesjonalistą.

Minecraft

Co jest lepszego niż Minecraft, aby rozpocząć noob i ukończyć profesjonalnego konstruktora, którego wyobraźnia i umiejętności mogą zmienić cały krajobraz gry. Minecraft zawsze oznaczał wolność i kreatywność, gdzie nawet noobowie mogą stać się nocnymi sensacjami. Ale nie chodzi tylko o budowanie, ponieważ ta gra ma również tryb przetrwania, w którym to, co wydaje się spacer po zatłoczonym parku, zamienia się w grę o przetrwanie, gdy zapada noc. Wiele stworzeń będzie gotowych do ataku, ale tylko przygotowani rzemieślnicy przetrwają atak. Nadal możesz być noobem, ale po zanurzeniu palców w Minecraft nabierzesz odwagi do podejmowania trudniejszych wyzwań i gier.

Minecraft: Windows 10 Edition — klucz sklepu Windows 10 GLOBALNY

Cena £

21,69 €

Kup Teraz

Minecraft (Xbox One) Klucz Xbox Live GLOBALNY

Cena £

14,82 €

Kup Teraz

Legendy Raymana

Legendy Raymana

Wyczucie idealnego skoku wymaga umiejętności, a Rayman Legends to idealna platformówka do zdobycia. Zaczyna się jak każda inna platformówka 2D z bieganiem, skakaniem i uderzaniem, ale z każdym kolejnym poziomem szybko zamienia się w wyjątkowe doświadczenie platformowe. Wkrótce będziesz unosić się na poziomach shoot ’em up, biegając i synchronizując swoje ataki i skoki zgodnie z muzyką klasyczną lub zremiksowanymi utworami rock’n’rollowymi i skradać się, aby uniknąć wykrycia. Rayman Legends ma 6 unikalnych światów, z których każdy jest bardziej hipnotyzujący od drugiego. Dodatkowo, jako bonus, możesz odblokować i przejść przez poziomy Rayman Origins. Dodaj do tego skórki postaci, wyzwania czasowe i różne minigry, a zatopisz się w tej pięknie wyglądającej platformówce na niezliczone godziny i rozwiniesz i poprawisz wiele swoich umiejętności w grach.

Rayman Legends Uplay Key GLOBALNY

Cena £

4,25 €

Kup Teraz

Gry Sid Meier’s Civilization

Cywilizacja 6

Gry 4X oznaczają eksplorację, ekspansję, eksploatację i eksterminację, a czy jest lepszy sposób na podniesienie poziomu wszystkich tych czterech umiejętności naraz, niż budowanie i zarządzanie zwycięskimi cywilizacjami. Seria Sid Meier’s Civilization zawsze była jedną z najlepszych turowych gier strategicznych, która wymagała nie tylko strategicznego myślenia i planowania, ale także rozwijała te umiejętności zarówno w grach, jak iw prawdziwym życiu. Nie, nie zachęcamy Cię do zostania prawdziwym dyktatorem, ale myślenie strategiczne to umiejętność, którą możesz rozwijać i wykorzystywać w większej liczbie dziedzin niż gry wideo dowolnego gatunku, ale także w sytuacjach z życia wziętych, a nawet w swojej karierze. Gry cywilizacyjne mogą sprawić, że wyjdziesz poza zwykłe gry wideo!

Sid Meier’s Civilization VI Klucz Steam GLOBALNY

Cena £

6,49 €

Kup Teraz

Sid Meier’s Civilization VI XBOX LIVE Klucz GLOBALNY

Cena £

13,99 €

Kup Teraz

Sid Meier’s Civilization VI Anthology Klucz Steam GLOBALNY

Cena £

29,43 €

Kup Teraz

Kliknij tutaj zostawić swoje noobowe dni za sobą i podjąć pierwsze kroki w kierunku rozwoju umiejętności gry.