Konami postanowiło zaskoczyć swoich fanów losowym ujawnieniem nowej gry. Gra nazywa się CrimeSight i rozgrywa się w futurystycznym Londynie i jest tajemnicą rywalizacji. Ujawnienie zaskoczyło fanów, ponieważ kilka lat temu firma odwołała nową odsłonę znanej na całym świecie serii Silent Hill. Cóż, w żadnym wypadku nie narzekamy!

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni, Konami to uznane studio gier, które stoi za popularnymi seriami gier, takimi jak Silent Hill, Castlevania, Metal Gear Solid i inne pojedyncze wydania, takie jak Yu-Gi-Oh! Gry. Teraz czekamy na kolejną nowość od Konami, więc zobaczmy, co wiemy do tej pory.

Zwiastun zapowiadający zapewnia wgląd w rozgrywkę CrimeSight, która jest inspirowane grami stołowymi, które dotyczą podejrzeń i tajemnic. Z pozoru ta zupełnie nowa społeczna gra dedukcyjna dotyczy morderstwa w „przewidywanej przyszłości”. Podczas gdy jeden gracz ustala warunki morderstwa dla angażującego procesu dochodzeniowego, drugi gracz wykorzystuje te warunki, aby spróbować zlokalizować wskazówki lub zebrać razem, który gracz próbuje popełnić przestępstwo.

Co ciekawe, Konami zdecydowało się stworzyć rywalizacyjną społeczną grę dedukcyjną, niemniej jednak jak na razie rozgrywka wydaje się intrygująca, a znając Konami, prawdopodobnie będzie to wciągające doświadczenie. Wspaniałą wiadomością jest to, że jeśli jesteś zainteresowany grą i chcesz wypróbować to wcześniej, Konami szuka uczestników do przetestowania zamkniętej bety.

Jeśli nie jesteś zaznajomiony z premierami Konami, zachęcamy do wypróbowania najbardziej znanych gier tego twórcy, a wszystkie mieszczą się w Kolekcja gier Konami!