Rozpocznij lato z wyprzedażą gier wideo Eneba! I ok, rozumiemy, kiedy świeci słońce, może granie nie jest pierwszą czynnością, na którą chcesz sobie pozwolić, ale bez względu na pogodę na zewnątrz nie możesz przegapić tych cen. Nie, nie żartujemy i to nie są ćwiczenia. Czekają do 80% rabatów na 30 wyjątkowych gier wideo!

Kliknij tutaj i zacznij zakupy!

Jeśli nie wiesz, które gry kupić, może to ci pomoże.

Prehistoryczne Królestwo

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o posiadaniu prywatnego zoo zamieszkałego przez wymarłe prehistoryczne zwierzęta, masz szczęście! Zainspirowana filmami Jurassic Park i Jurassic World oraz grami z gatunku tycoon, Prehistoric Kingdom polega na budowaniu i zarządzaniu prehistorycznym parkiem, o którym zawsze marzyłeś. Dzięki potężnemu narzędziu budowlanemu będziesz mógł nie tylko budować budynki mieszkalne dla swoich dinozaurów lub budynki dla gości, ale także tworzyć całe krajobrazy i biomy z rzekami, jeziorami, górami itp. Nie ma ograniczeń co do tego, co możesz zrobić dzięki ekspansywnemu narzędziu do budowania w grze. Jeśli pragniesz Parku Jurajskiego, będziesz go mieć!

Niebo niczyje

Niebo niczyje

Leć w gwiazdy i eksploruj 255 proceduralnie generowanych galaktyk z niezliczoną liczbą planet! Chociaż główną atrakcją No Man’s Sky jest eksploracja, możesz także kolonizować planety, budować bazy, brać udział w kosmicznych bitwach, a nawet zostać łowcą nagród. Dzięki licznym dodatkom i aktualizacjom No Man’s Sky stało się niesamowitym symulatorem eksploracji kosmosu, a przyszłe aktualizacje sprawią, że gra będzie jeszcze lepsza. Czy zdobędziesz niebo?

Dune: Spice Wars

Dune: Spice Wars

Mówi się, że „kto kontroluje przyprawę, kontroluje wszechświat”. Oparta na arcydziele science fiction Franka Herberta gra Dune: Spice Wars stawia cztery frakcje przeciwko sobie o dominację na pustynnej planecie Arrakis – ojczyźnie przypraw i gigantycznych robaków piaskowych. Nie ma znaczenia, czy jesteś fanem serii książek Herberta, czy wchodzisz do Dune po filmowej adaptacji Denisa Villeneuve’a, Dune: Spice Wars zaspokoi apetyt na więcej Dune zarówno dla nowicjuszy, zapalonych fanów, jak i entuzjastów gier strategicznych czasu rzeczywistego .

Far Cry 6

Far Cry 6

Bądź iskrą, która rozpali rewolucję! Walcz z despotycznym władcą fikcyjnej wyspy Yara w najlepszym stylu serii Far Cry, po cichu eliminując wrogów lub niszcząc wszystko, co stanie Ci na drodze, siejąc całkowity chaos. Far Cry 6 może nie być tym, czego od dawna szukali fani serii, ponieważ wciąż jest to ten sam, dobry znajomy Far Cry, ale jest równie zabawny i zabawny, jak zawsze był stary, dobry znajomy Far Cry.

Jest więcej gier z rabatami do 80% i nie chcemy zdradzać wszystkich tajemnic, ale jest pewne arcydzieło FromSoftware i kilka innych gier, które są obecnie bardzo poszukiwane.

Kliknij tutaj zobaczyć je wszystkie.