Podczas gdy upał na zewnątrz topi termometry, przytul się w środku, weź zimny napój, wybrany kontroler i tanią grę, którą możesz wybrać z naszej kolekcji gier poniżej 10. Nie daj się wystraszyć, niska cena nie oznacza, że ​​są złe! Ale jedynym dowodem, jaki możemy zaoferować na to stwierdzenie, jest samodzielne zapoznanie się z kolekcją.

Więc Kliknij tutaj i zachwyć się cenami gier AAA i gier niezależnych! Nadal na wykroczeniu? Sprawdź kilka gier, które możesz znaleźć w kolekcji:

Assetto Corsa

Assetto Corsa pojawiła się po raz pierwszy w 2014 roku, a mimo to gra nie traci na popularności ani na bazie graczy. W rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie. Symulator wyścigów przyciąga nowych odbiorców spragnionych wciągającej i realistycznej symulacji jazdy. A co to za symulacja! Assetto Corsa przez wielu lojalistów jest uważana za jeden, jeśli nie, NAJLEPSZY symulator jazdy samochodem i wyścigi na rynku, który nie został jeszcze prześcignięty przez inne marki.

Assetto Corsa

Gra została rozszerzona o liczne DLC, ale prawdziwy urok tkwi w jej lojalnej społeczności moddingowej. Będąc tak dobrym jak jest, nic dziwnego, że fani wspierają i ulepszają grę. Podstawowa gra jest dość stara, tak, szczególnie wizualnie (mówimy tutaj o 2014), ale z pomocą modów, jeśli masz potężny komputer, możesz ulepszyć grę, aby wyglądała fotorealistycznie. Co więcej, fani stworzyli nawet mody, które rozszerzają limitowane utwory Assetto Corsa w szeroko otwarty świat.

Assetto Corsa Klucz Steam GLOBALNY

Cena £

4,14 €

Kup Teraz

Planeta Zoo

Gry Tycoon były ogromne w pierwszych dniach gier na PC i wydaje się, że atrakcyjność i urok tego gatunku nie są jeszcze gotowe, aby wymarć. Planet Zoo daje pełną swobodę tworzenia i zarządzania własnym zoo, co jest spełnieniem marzeń każdego gracza, który kocha zarządzanie i gry symulacyjne tak samo, jak kocha zwierzęta w różnych trybach gry. Zaczniesz od zera i stworzysz swoje wymarzone zoo od podstaw. Gra oferuje wolność, którą ogranicza jedynie Twoja wyobraźnia.

Planeta Zoo

Zarządzając zwierzętami, nie tylko spędzisz kilka lub wiele godzin na budowaniu własnego zoo, ale także dowiesz się wiele o ponad 50 różnych gatunkach zwierząt. Tryb powiększania pozwoli Ci dokładnie obserwować każde zwierzę w zoo, a zoopedia opowie ci konkrety o każdym gatunku zwierząt. Planet Zoo to nie tylko gra zarządzania, to pouczające doświadczenie edukacyjne, szczególnie dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o królestwie zwierząt. Biorąc pod uwagę wszystkie rzeczy, jest to jedna z najlepszych gier oferowanych przez ten gatunek.

Planet Zoo Klucz Steam GLOBALNY

Cena £

8,72 €

Kup Teraz

Planet Zoo (edycja Deluxe) Steam Key GLOBAL

Cena £

10,41 €

Kup Teraz

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Jeśli twoja krew płynie w konkurencyjnych i taktycznych strzelankach FPS, nie ma nic lepszego niż Tom Clancy’s Rainbow Six Siege. Jasne, gra mogła mieć swoje problemy, kiedy po raz pierwszy została uruchomiona, ale lata później stała się niesamowitym doświadczeniem, w które można grać zarówno w e-sporcie, jak i swobodnie z grupą przyjaciół. Seria Rainbow Six wydawała się tracić na znaczeniu z biegiem lat, a Siege oznaczało powrót do formy dla ukochanej serii z wieloma powracającymi funkcjami rozgrywki.

Rainbow Six Siege

Możesz być szybki ze spustem i wypatrywać orlego oka przez lunetę, ale wejście z bronią płonącą w Oblężeniu tego nie przetnie. Sukces będzie wymagał komunikacji i planowania wśród kolegów z drużyny. W Siege można się wiele nauczyć, a gra będzie wymagała zaangażowania, ale ci, którzy są gotowi zainwestować w grę czas, wyjdą nagrodzeni jedną z najlepszych taktycznych strzelanek dla wielu graczy.

Jak widać, w naszej kolekcji tanich gier znajdziesz jedne z najlepszych gier, jakie dany gatunek ma do zaoferowania. Więc nie wahaj się. Przeglądaj kolekcję i odkryj jeszcze więcej fantastycznych tytułów dzięki klikając tutaj.