Najlepsza gra rodzinna roku wg Nagrody gier 2019 będzie jeszcze lepiej! Nintendo ogłosiło, że rozszerzy Luigi’s Mansion 3 o nowe płatne DLC skoncentrowane na grze wieloosobowej, które w przyszłym roku wprowadzi do gry wiele nowej zawartości.

Głównym tematem nowego płatnego DLC zatytułowanego Multiplayer Pack będą tryby ScareScraper i ScreamPark. Należy jednak zaznaczyć, że zawartość nie zostanie udostępniona od razu. 30 kwietnia gracze Luigi’s Mansion 3 otrzymają trzy nowe minigry ScreamPark, trzy motywy poziomu ScareScraper, sześć nowych duchów tematycznych i kilka nowych kostiumów Luigiego, które będą pasować do wszystkiego.

Nieco później, 31 lipca, pojawi się część 2, która przyniesie również garść nowych minigier, nowe motywy podłóg i kostiumy. Jednak Nintendo wciąż nie ujawniło, co dokładnie dostaniemy.

Chociaż dodatkowa zawartość nie jest czymś przełomowym, jest miłym dodatkiem, który rozszerza grę i daje więcej zachęt do grania w nią więcej. Biorąc pod uwagę fakt, że nowe DLC jest bardzo tanie, a przy zamówieniu w przedsprzedaży uzyskasz natychmiastowy dostęp do nowej latarki typu P w grze, która tworzy kształt Polterpup na ścianach, jest to okazja. Więc jeśli jesteś zainteresowany, sugerujemy, abyś to sprawdził strona Nintendo.