Marvel’s Avengers zadebiutowało kilka tygodni temu i pozostawiło wielu graczy z mieszanymi uczuciami. Niektórzy gracze chwalili grę jako prawdziwe doświadczenie AAA, pozwalające fanom serii cieszyć się wyjątkową historią o ich ukochanych bohaterach. Jednak inni byli nieco bardziej wybredni i krytykowali programistów za wiele błędów pozostawionych w grze. A programiści zgadzają się, że pewne rzeczy mogłyby być lepsze. Najnowsza łatka Marvel’s Avengers naprawia „ponad 1000 problemów” zgłoszonych przez społeczność.

Crystal Dynamics opublikowało informacje o łatce i podkreśliło, że zespół ciężko pracuje, starając się każdego dnia ulepszać grę.

Witaj społeczności Marvel’s Avengers!

Łatka w wersji 1.3.0 to nasza pierwsza duża łatka od czasu premiery, która rozwiązuje ponad 1000 problemów, które pomogliście ujawnić w ciągu ostatnich dwóch tygodni, począwszy od kilku blokad postępu, a skończywszy na drobnych poprawkach graficznych.

Jeśli masz błędy do zgłoszenia po zainstalowaniu tej aktualizacji, opublikuj je w wątku Patch V1.3.0 na Reddit, abyśmy mogli je śledzić i kontynuować prace nad poprawkami.

Podczas gdy ta łatka skupiała się na usuwaniu błędów, przyszłe łatki w najbliższym czasie będą zawierały więcej poprawek poprawiających jakość życia oraz funkcje/dostrajanie oparte na opiniach.

Nie możemy Ci wystarczająco podziękować za cierpliwość i wsparcie. Proszę, niech to nadchodzi; pomagasz kształtować przyszłość Marvel’s Avengers.

– Herbata Crystal Dynamicsm

Jeśli już grasz w tę grę, przejrzenie wszystkich zmian będzie dla Ciebie interesujące. Możesz przeczytać oficjalne informacje o łatce, klikając ten link TUTAJ. To ogromna lista, więc napij się drinka lub czegoś innego, zanim zaczniesz czytać.

Dla reszty z was może to być znak, aby podnieść grę i zacząć grać. Wygląda na to, że zespół programistów nie planuje pozostawienia gry taką, jaka jest i będzie ją ulepszał w miarę upływu dni. Gra jest wydana na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Google Stadia i wersje na konsole nowej generacji zostaną wydane nieco później.