Ubisoft planował przyciągnąć wielu widzów na swoją konferencję Ubisoft Forward dzięki niesamowitej ofercie. Ci, którzy oglądali konferencję za pośrednictwem strony Ubisoftu, mogli bezpłatnie pobrać Watch Dogs 2. Jednak ze względu na dużą liczbę użytkowników, strona napotkała wiele problemów i wielu fanów zostało bez swojej prawidłowo zarobionej kopii gry.

Aby to naprawić, firma Ubisoft ogłosiła, że ​​przez ograniczony czas udostępni Watch Dogs 2 za darmo wszystkim. Jeśli jesteś wystarczająco szybki, możesz wskoczyć na stronę Ubisoft Forward i otrzymać swoją kopię gry przez ograniczony czas – czyli do 11:59 PT 15 lipca.

Rejestracja jest dość prosta. Musisz wskoczyć ta strona i zaloguj się. Kliknij duży przycisk promocji i pobierz grę na swój komputer. Po pobraniu gra stanie się częścią Twojej biblioteki i będziesz mógł w nią grać, kiedy tylko zechcesz.

Watch Dogs 2 to świetny sposób na spędzenie czasu podczas oczekiwania na nową grę Watch Dogs: Legion. Gra była uwielbiana przez krytyków i fanów, kiedy została pierwotnie wydana w 2016 roku. A jeśli jakimś cudem przegapiłeś okazję do zdobycia darmowej kopii, Eneba oferuje wspaniałe oferty na wszystkie gry z serii, w tym pierwszą grę, Watch Dogs 2 DLC, a nawet Watch Dogs: Legion zamów w przedsprzedaży. Koniecznie sprawdź nasze ceny!