Po opóźnieniach spowodowanych pandemią, kontynuacja kultowego klasycznego filmu, który był tak popularny, że w 1986 roku skłonił ludzi do zarejestrowania się jako pilotów Sił Powietrznych – Top Gun z Tomem Cruisem w roli głównej w końcu trafił do kin 24 maja 2022 roku. świętować premierę filmu, studio nawiązało współpracę z Microsoft, aby wprowadzić wrażenia Top Gun do ich uznanej symulatora latania — Microsoft Flight Simulator.

Bezpłatna ekspansja miała wyjść w zeszłym roku jako towarzysz filmu, ale również została opóźniona.

Jak dotąd niewiele wiadomo o tym, co zaoferuje dodatek, poza wiadomością od Microsoftu, że gracze będą mogli:”Doświadcz z pierwszej ręki, jak to jest być Top Gunem US Navy”. Wiemy, że będziemy w stanie pilotować myśliwca F-18, ale poza tym zawartość rozszerzenia dopiero się okaże. Niemniej jednak dodanie myśliwców do i tak już ogromnej gry jest zwycięstwem w naszej książce.

Dodatek Microsoft Flight Simulator Top Gun: Mavericks zostanie wydany 25 maja i, jak wspomniano wcześniej, będzie bezpłatny zarówno na PC, jak i Xbox.

Symulator lotu Microsoft

Nie ma znaczenia, czy jesteś miłośnikiem lotów, czy tylko początkującym, który chce doświadczyć realistycznej symulacji lotu na najwyższym poziomie, czy po prostu przemierzać wspaniałe krajobrazy naszej planety Ziemi z piękną scenerią i zabytkami z prawdziwego życia. Microsoft Flight Simulator oferuje różne typy samolotów, od samolotów śmigłowych po komercyjne samoloty (teraz dodaje również myśliwce), a jeśli nadal nie masz, możesz kupić Microsoft Flight Simulator taniej lub zagrać, subskrybując Xbox Game Pass Ultimate.

Microsoft Flight Simulator — klucz do sklepu Windows 10 GLOBALNY

Cena £

47,00 €

Kup Teraz

Xbox Game Pass Ultimate — miesięczna subskrypcja (Xbox One/ Windows 10) Klucz Xbox Live GLOBALNY

Cena £

8,85 €

Kup Teraz

Xbox Game Pass Ultimate — 3-miesięczna subskrypcja (Xbox One/Windows 10) Klucz Xbox Live GLOBALNY

Cena £

25,90 €

Kup Teraz

Xbox Game Pass Ultimate — 6-miesięczna subskrypcja (Xbox One/Windows 10) Klucz Xbox Live GLOBALNY

Kup Teraz

Microsoft Flight Simulator odniósł ogromny sukces, a gra otrzymuje coraz więcej aktualizacji, jeszcze bardziej rozszerzając lokalizacje geograficzne i dodając nowe punkty orientacyjne, a ostatnią aktualizacją jest Australia.