Wiosna dobiega końca i najwyższy czas przyjrzeć się, w jakie gry będziemy grać latem. Microsoft wreszcie ujawnił nową listę darmowych gier dla abonentów Xbox Live Gold, które trafią do usługi na początku czerwca. Lista obejmuje The King’s Bird, Shadows: Awakening, NeoGeo Battle Coliseum i Injustice: Gods Among Us.

Ptak króla

Fani gier niezależnych nie powinni przegapić okazji, by zdobyć kopię The King’s Bird. To interesująca gra platformowa, która z pewnością wystawi na próbę Twoją cierpliwość. Gra została pierwotnie wydana w 2018 roku i została dobrze przyjęta przez wielu fanów platformówek, jednak większość krytyków zgodziła się, że The King’s Bird nie jest łatwą grą. W rzeczywistości, wraz z postępem poziomów, gra staje się coraz bardziej wymagająca i prawie niemożliwa. Jednak ci, którzy kochali gry takie jak Dustforce czy Super Meat Boy, powinni poczuć się jak w domu z The King’s Bird. Grę można pobrać za darmo od 1 do 30 czerwca.

Cienie: Przebudzenie

Miłośników RPG ucieszy wiadomość, że od 16 czerwca do 15 lipca będą mogli zdobyć darmową kopię Shadows: Awakening. Jest to wyjątkowa, izometryczna gra RPG dla jednego gracza, która oferuje taktyczną walkę w czasie rzeczywistym. Według twórców, Shadows: Awakening zawiera co najmniej 20 godzin głównej zawartości, jednak gra jest wypełniona wieloma misjami pobocznymi, zadaniami i zawiera wiele unikalnych grywalnych postaci, więc każdy fan gatunku ma wiele do rozpakowania .

Koloseum bitwy NeoGeo

Nie znajdziesz innej gry takiej jak NeoGeo Battle Coliseum. To interesująca gra bitewna 2 na 2, która została pierwotnie wydana w 2005 roku w japońskich salonach gier. Jednak od tego czasu gra stała się dostępna również na innych platformach – później została wydana na PlayStation 2 jako lokalna gra kooperacyjna, aw 2010 roku została ponownie wydana na Xbox Live Arcade i PlayStation Network. Chcesz spróbować? Pamiętaj, aby pobrać tę grę przed 15 czerwca. Możesz w nią grać na dowolnej konsoli Xbox dzięki wstecznej kompatybilności.

Niesprawiedliwi bogowie wśród nas

Jeśli jesteś fanem superbohaterów i złoczyńców DC, możesz ulec pokusie, aby spróbować. Injustice: Gods Among Us to wyjątkowa bijatyka, w której występują wszystkie słynne postacie DC, w tym Superman, Batman, Joker, Wonder Woman, Cyborg, Aquaman i wielu innych. Gra oferuje ciekawą kampanię solo opartą na popularnych komiksach, jednak nadal jest najlepsza, gdy 2 graczy próbuje się pokonać. Należy zauważyć, że Injustice: Gods Among Us zostało opracowane przez NetherRealm Studios, które jest również znane z serii Mortal Kombat, więc możesz spodziewać się prawdziwej jakości gry. Gra Injustice: Gods Among Us jest dostępna od 16 do 30 czerwca.

Wszystkie wymienione powyżej gry można pobrać bezpłatnie tylko z aktywną subskrypcją Xbox Live Gold. Jeśli nie masz jeszcze aktywnej subskrypcji, koniecznie sprawdź nasze specjalne oferty dotyczące różnych Karty podarunkowe Xbox Live Gold!