Zakończył się ostatni miesiąc lata i czas na powitanie początku jesieni. Wygląda na to, że gracze Xbox będą mogli zanurzyć się w kolejnym miesiącu ekscytujących przygód poza ekranem. Microsoft ogłosił zestaw 4 gier ze złotem, które subskrybenci Xbox Live Gold będą mogli odebrać we wrześniu:

  • Warhammer: Chaosbane
  • Mulaka
  • Strefa Kolekcji Enders HD
  • Samuraj Shodown II

Warhammer: Chaosbane

Jeśli gry akcji RPG i fantasy są Twoim zacięciem, ta gra będzie dla Ciebie. Aby przywrócić pokój w Imperium, musisz stawić czoła hordom Chaosu, które sieją tylko całkowite zniszczenie i niszczycielską wojnę. W grę można grać zarówno solo, jak i w trybie kooperacji, a grywalnego bohatera można wybrać z bogatej listy różnych postaci. Bitwy o wielkich rozmiarach, nieodkryta moc artefaktów ze Starego Świata i przygody, których nigdy nie zapomnisz, są gwarantowane, a we wrześniu mogą być twoje za darmo.

Mulaka

Kolejną przygodą, którą można zdobyć za darmo, jest Mulaka, przygodowa gra akcji 3D osadzona w północnym Meksyku i inspirowana historią ziemi, mitologią i kulturą rdzennych mieszkańców Tarahumara. Gra oferuje bogatą fabułę, której towarzyszy szybki system walki podobny do hack-n-slash oraz możliwość zostania dziedzictwem swoich ludzi. Rozgrywka obejmuje również rozwiązywanie zagadek, tworzenie przedmiotów, a nawet transformacje półbogów, więc na zapierających dech w piersiach ziemiach Meksyku jest mnóstwo zajęć.

Strefa Kolekcji Enders HD

Gry zostały zaprojektowane przez samego Hideo Kojimę, człowieka odpowiedzialnego za takie marki jak Metal Gear. Ta kolekcja obejmuje zarówno Zone of the Enders, jak i Zone of the Enders: The 2nd Runner, gry będące trzecioosobowymi strzelankami z elementami taktycznego RPG, osadzone w ogromnej przestrzeni. Tutaj wcielasz się w Jehuty, pilota Orbitalnego Płomienia, który bierze udział w wyniszczającej wojnie między siłami kosmicznymi a siłami Bahram. Jeśli lubisz gry kosmiczne, ta gra będzie wspaniałym dodatkiem do Twojej biblioteki.

Samuraj Shodown II

Ostatnia, ale nie mniej ważna jest gra, która na nowo definiuje doświadczenie szermierki dla fanów tytułów samurajskich. Uważana za kultową klasykę, ta bijatyka otwiera drzwi do pełnego akcji świata, w którym 15 odważnych wojowników jest gotowych powrócić na scenę bitwy, aby zademonstrować swoją waleczność. Pokieruj kołem losu tych odważnych samurajów i zanurz się w niezapomniane doświadczenie walki, które będzie trwać, trwać.

Wszystkie wymienione powyżej gry można pobrać bezpłatnie tylko z aktywną subskrypcją Xbox Live Gold. Jeśli nie masz jeszcze aktywnej subskrypcji, sprawdź nasze oferty specjalne na różne Karty podarunkowe Xbox Live Gold!

Xbox Live Gold 1 miesiąc Xbox Live Key GLOBALNY

Cena £

5,00€

Kup Teraz

Xbox Live Gold 3 miesiące Xbox Live Key GLOBALNY

Cena £

9,30 €

Kup Teraz

Xbox Live Gold 12 miesięcy Xbox Live Key GLOBALNY

Cena £

52,99 €

Kup Teraz

Xbox Live Gold 1 miesiąc Xbox Live Key EUROPA

Cena £

8,97€

Kup Teraz

Xbox Live Gold 3 miesiące Xbox Live Key EUROPA

Cena £

10,50 €

Kup Teraz

Xbox Live Gold 12 miesięcy Xbox Live Key EUROPA

Cena £

42,69 €

Kup Teraz