Lato nabiera tempa, a lipiec jest tuż za rogiem – podobnie jak Xbox Games with Gold na nadchodzący miesiąc. Microsoft ogłosił, że użytkownicy Xboksów będą mogli ubiegać się o odszkodowanie 4 niesamowite gry na początek lipca:

  • Planeta Alfa
  • Rock of Ages 3: Make & Break
  • Conker: na żywo i ponownie załadowany
  • Początki gry Midway Arcade

Planeta Alfa

The Niezależna platformówka przygodowa otwiera drzwi do pięknego świata pełnego obcych, tajemnic i niebezpieczeństw. Uwięziony samotnie na tej planecie, musisz wchodzić w interakcje z otaczającym cię światem, aby okiełznać energię zarówno dnia, jak i nocy. Elementy science-fiction dodają odrobiny inności, która sprawia, że ​​Planet Alpha (cena w sklepie Eneba 19,99 €) jest wciągającym doświadczeniem wartym każdej spędzonej tutaj chwili. Podczas gdy bezwzględni wrogowie bawią się z tobą w dziką gonitwę, nie ma innego wyjścia, jak tylko wytrwać i przetrwać w zapierającym dech w piersiach świecie Planet Alpha.

Rock of Ages 3: Make & Break

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co by się stało, gdyby konkurencyjna obrona wieży spotkała się z arkadową akcją? Cóż, to Rock of Ages 3: Make & Break (cena w sklepie Eneba 4,06 €) dla was, ludzie. Rozległa, pełna komedii z najwyższej półki, z kilkoma dziwacznymi momentami, służyła jako dodatek przez całą rozgrywkę. Najbardziej zabawnym aspektem gry jest to, że możesz projektować i dostosowywać własne poziomy, a nawet dzielić się nimi ze znajomymi. Ten konkurs online jest tak gorączkowy, jak tylko się da, więc jeśli lubisz tworzyć i brać udział w najbardziej szalonych grach arkadowych, zdobądź Rock of Ages 3: Make & Break za darmo, póki możesz.

Conker: na żywo i ponownie załadowany

Co może być bardziej odpowiedniego na lipiec niż przygody z wiewiórką, która w jakiś sposób dostała w swoje ręce broń masowego rażenia? W Conker: Live & Reloaded (cena detaliczna 9,99 €) możesz graj solo w odważnym trybie dla jednego gracza, w którym otrzymujesz broń, umiejętności i pojazdy. Pamiętaj jednak, że musisz wybrać jednego z sześciu specjalistów od walki, a otrzymany sprzęt będzie oparty na tym wyborze. W przeciwnym razie możesz zwariować (zamierzona gra słów) i śmiać się, będąc świadkiem najbardziej kreatywnych parodii nadużywanych tropów filmowych i nie tylko.

Początki gry Midway Arcade

Wygląda na to, że Microsoft zdecydował, że lipiec jest idealnym miesiącem na gry zręcznościowe, ponieważ ostatnia (ale nie mniej ważna) gra jest również tytułem zręcznościowym. W rzeczywistości Midway Arcade Origins (cena detaliczna 19,99 EUR) zawiera kompilację 30 ponadczasowych wpisów gier arkadowych ze złotej ery gier arkadowych. Za darmo możesz przeżyć wspomnienia z dzieciństwa dzięki kultowym klasykom, takim jak Defender, Gauntlet, Rampart, Spy Hunter i nie tylko. Jeśli nie znasz żadnego z tych tytułów, tym lepiej, ponieważ możesz wypróbować i zobaczyć, jak wyglądało granie kilka dekad temu!

Wszystkie wymienione powyżej gry można pobrać bezpłatnie tylko z aktywną subskrypcją Xbox Live Gold. Jeśli nie masz jeszcze aktywnej subskrypcji, koniecznie sprawdź nasze specjalne oferty dotyczące różnych Karty podarunkowe Xbox Live Gold!