Ostatni miesiąc lata jest tuż za rogiem i nadszedł czas, aby przygotować się na nadchodzący zimny sezon z kilkoma fajnymi grami. Microsoft ogłosił listę 4 gier ze złotem, które abonenci Xbox Live Gold będą mogli odebrać w sierpniu:

  • Ciemnoboczni 3
  • Yooka-Laylee
  • Zagubiona planeta 3
  • Garou: Znak wilków

Ciemnoboczni 3

Gra przygodowa typu hack & slash to nic innego jak wspaniałe spędzenie czasu w fikcyjnym świecie, w którym bóstwa ucieleśniające Siedem Grzechów Głównych spadły na powierzchnię naszej ziemi. W tej wersji trylogii wcielasz się w Fury, wojowniczkę najwyższej klasy, której żelazna siła jest jedyną rzeczą, która może przewyższyć jej wdzięk. Jeśli chcesz spędzić pełen akcji wolny czas w sierpniu, Darksiders 3 to wspaniały dodatek do biblioteki.

Yooka-Laylee

Teraz, jeśli chcesz uroczej, ale zabawnej przygody, Yooka-Laylee jest idealnym wyborem. Ta przepełniona sercem platformówka z otwartym światem otwiera drzwi do niezliczonych zajęć, które zapewnią ci zajęcie na wiele godzin: interakcja z postaciami i kolorowym otoczeniem, grabież przedmiotów kolekcjonerskich i nie tylko. Yooka-Laylee została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu graczowi pełnej kontroli nad sekwencją jego działań, tak aby dwóch graczy nie miało takich samych wrażeń z gry.

Zagubiona planeta 3

Fani gier survivalowych mogą cieszyć się darmową grą Lost Planet 3, charakteryzującą się ekstremalnymi i nieprzewidywalnymi warunkami, z którymi musi się zmierzyć twoja sterowana postać, aby dożyć kolejnego dnia. W tej części serii kolonialna historia EDN III na tej dziwnej, wrogiej planecie ujawnia kilka ponurych prawd, którym musi stawić czoła Jim Peyton i jego załoga. Kolonizacja nie musi przebiegać tak gładko, jak można było się spodziewać…

Garou: Znak wilków

Ostatnią, ale nie mniej ważną, sierpniową złotą grą jest Garou: Mark of the Wolves, zręcznościowa bijatyka 2D będąca ostatnią odsłoną słynnej serii Fatal Fury. Z listą ponad 12 wojowników, gra oferuje niezapomniane wrażenia dla wielu graczy dla tych, którzy uwielbiają szał, wyzwania i adrenalinę jako dodatek do całego pakietu. Idealny wybór dla tych, którzy kochają zręcznościowe bijatyki z zwrotami akcji.

Wszystkie wymienione powyżej gry można pobrać bezpłatnie tylko z aktywną subskrypcją Xbox Live Gold. Jeśli nie masz jeszcze aktywnej subskrypcji, koniecznie sprawdź nasze specjalne oferty dotyczące różnych kart podarunkowych Xbox Live Gold!