Deweloper League of Legends, Riot Games, ogłosił najnowszy dodatek do swojej przebojowej gry MOBA w 2019 roku. Nowy bohater nazywa się Sylas the Unshackled, a nazwa idzie w parze z jego umiejętnościami.

W zeszłym tygodniu nowy mistrz był wyśmiewany z urzędnika Liga Legend platforma wiedzy Wszechświat. Riot podzielił się historią demaciańskiego maga, którego bohaterem jest Sylas. Zgodnie z oczekiwaniami, w tym tygodniu Riot Games potwierdziło, że Sylas zawita do Ligi.

Zestaw nowego bohatera jest pełen silnej kontroli tłumu, a nawet umiejętności kradzieży umiejętności. Na pierwszy rzut oka Sylas wygląda jak osiłek, który może również pełnić rolę obrońcy, w zależności od tego, jakie umiejętności gracz zdecyduje się ukraść drużynie przeciwnej.

Oto pełna lista jego umiejętności:

Bierny

Wybuch petrycytu – Po rzuceniu zaklęcia następny podstawowy atak Sylasa zawiruje wokół niego łańcuchami, zadając obrażenia pobliskim wrogom

Aktywny

Bicz łańcuchowy (Q) – Sylas atakuje swoimi łańcuchami, zadając obrażenia i nieznacznie spowalniając wrogów. Po krótkim opóźnieniu skrzyżowanie łańcuchów wybucha, ponownie powodując zwiększone spowolnienie i zadając obrażenia wrogom.

Królobójca (W) – Sylas rzuca się na cel potężnym uderzeniem, zadając mu obrażenia i lecząc się. Jeśli wróg ma mało zdrowia, obrażenia są zwiększone; jeśli Sylas ma niski poziom zdrowia, leczenie jest zwiększone.

Ucieczka / Porwanie (E) – Sylas doskakuje na niewielką odległość i osłania się tarczą. Przez krótki czas może ponownie rzucić umiejętność wyciągnięcia łańcuchów, ogłuszając, zadając obrażenia i przyciągając się do pierwszego trafionego wroga.

Najwyższy

Uprowadzać (R) – Sylas przejmuje superumiejętność wroga na własny użytek. Wrogowie nadal mogą używać swoich superumiejętności, jeśli Sylas je zabierze. Sylas może przejąć superumiejętność wroga, gdy Przejęcie się skończy odnawiać, ale nie może przejąć tego samego wroga przez jakiś czas po tym.