Jeśli byłeś ciekawy niektórych liczb dotyczących najnowszego DLC Monter Hunter World o nazwie Iceborne, z przyjemnością dowiesz się, że najnowszy dodatek do zawartości jest bardzo popularny. Według firmy Capcom najnowsze rozszerzenie do gry sprzedało się na ten moment w ponad pięciu milionach egzemplarzy na całym świecie, co oznacza, że ​​wielu łowców przemierza świat gry nawet lata po pierwszym wydaniu Monster Hunter World.

Jeśli nie wiesz, Monter Hunter World: Iceborne został wydany na konsolach we wrześniu. Jednak trafiła na platformę PC dopiero w styczniu tego roku. Gracze na PC pomogli przekroczyć kamień milowy, czyniąc Iceborne jednym z najbardziej udanych DLC w grach. W przyszłym miesiącu synchronizacja harmonogramu na PC i konsolach powinna się zakończyć, więc wkrótce może pojawić się więcej nowych aktualizacji zawartości.

W świetle tych wiadomości, Monster Hunter World stale się rozwija jako franczyza. Dodając te 5 milionów do liczby całkowitej, Gry Monster Hunter obecnie wynosi 62 miliony sprzedanych egzemplarzy na całym świecie.

Capcom chce jednak sięgnąć wyżej i ma nadzieję, że jeszcze bardziej wzmocni swoją markę. Trwają prace nad filmem Monster Hunter, którego premiera zaplanowana jest na wrzesień tego roku. Szczegółowo pisaliśmy o tym w naszym poprzedni wpis na blogu.

Chcesz dołączyć do grona Monster Hunter? Koniecznie sprawdź nasze ceny tytułu i DLC.