Od tego czasu minął dokładnie rok Łowca potworów: Świat wystartował na całym świecie. Firma Capcom postanowiła uczcić tę okazję specjalnym rocznicowym wydarzeniem w grze o nazwie Appreciation Fest. To wydarzenie jest już dostępne na platformach PC, PlayStation 4 i Xbox One i zawiera nowe zadania, przedmioty kosmetyczne i nie tylko.

Festiwal Wdzięczności będzie dostępny do 21 lutego. W drugim tygodniu Capcom obiecał również udostępnić długo oczekiwaną zawartość Wiedźmina 3 jako darmową aktualizację. Powinno to rozpocząć się 8 lutego.

Podczas gdy Święto Wdzięczności zapewnia graczom znakomitą okazję do walki z największymi i najbardziej przerażającymi potworami w grze do tej pory, wydarzenie to odblokowuje również wszystkie zadania z poprzedniego wydarzenia. Oznacza to, że gracze będą mogli zdobyć specjalny sprzęt, który przegapili wcześniej. Jednak nie wszystkie misje będą dostępne od razu. Capcom udostępnił specjalną ofertę Harmonogram wydarzeń aby pomóc graczom zaplanować swój czas.

Dodatkowo przez cały czas trwania wydarzenia deweloper zapewnia codzienne premie i nagrody za logowanie. Po ukończeniu dadzą one graczom Talony Wdzięczności, które można wykorzystać do zakupu różnych przedmiotów kosmetycznych.