Ponieważ Mortal Kombat 11 zbliża się do nieuchronnej premiery 23 kwietnia 2019 r., coraz więcej wojowników otrzymuje swoje ujawnienia! Oczekuje się, że najnowszy klejnot w serii bijatyk NetherRealm będzie zawierał 25 unikalnych pretendentów (nie licząc zawartości DLC) iz pewnością nie wszyscy z nich ujrzeli światło dzienne!

Z drugiej strony mamy sporo już ujawnionych postaci czekających na rozpoczęcie turnieju, a także kilka innych postaci, które zostały przedstawione w niedawno opublikowanym zwiastunie fabularnym Mortal Kombat 11, ale nie zostały potwierdzone jako grywalne części już!

Niezależnie od tego, co się stanie, oto wszystkie dotychczas wyróżnione i ujawnione postacie, które albo dołączą do oficjalnej listy, albo przynajmniej będą częścią gry w trybie kampanii fabularnej! I jak zawsze, można już zamówić w przedsprzedaży najnowsze Śmiertelna walka 11 bijatyka, a także kilka innych gier z serii MK na naszym rynku Eneba!

Mortal Kombat 11 postaci – Baraka

mortal kombat 11 baraka

Baraka został ujawniony bardzo wcześnie, w jednej z pierwszych demonstracji rozgrywki MK11. Jak można się było spodziewać, kreatura ma wyjątkowo krwawą fatality, gdzie rozdziera twarz przeciwnika, potem umiejętność, potem mózg i jako wisienka na torcie – gryzie mózg. Tak, najnowsza wersja MK 11 zapowiada się jeszcze bardziej intensywnie, niż się spodziewałeś, a Baraka tylko to udowadnia.

Mortal Kombat 11 postaci – Cassie Cage

Jej pierwszy występ miał miejsce w turnieju MK X, a teraz wraca po więcej! Cassie Cage jest córką Sonyi Blade i Johnny’ego Cage’a, więc jest pewne, że dziewczyna potrafi zadać cios i wie, jak korzystać z najbardziej innowacyjnych gadżetów na rynku, aby osiągnąć swoje cele! Bądź świadkiem jej pełnego powrotu wraz z premierą gry!

Mortal Kombat 11 postaci – D’Vorah

Mortal Kombat 11 D'vorah

Zadebiutowała w MK X, a teraz ona i jej pluskwy powracają w MK 11! D’Vorah miała silną lojalność wobec Kotal Kahna i właściwie to ona pokonała i rozczłonkowała Barakę w poprzedniej Iteracji! To z pewnością będzie interesujące widowisko zobaczyć ją i Barakę spotykających się w rewanżu!

Mortal Kombat 11 postaci – Erron Black

mortal kombat 11 błąd czarny

Jeden z ulubieńców fanów zaznacza swój powrót wraz z prezentowanym zwiastunem MK 11 Story! Erron Black powraca z hukiem, tajemniczy rewolwerowiec w stylu Starego Zachodu jest pokazany, jak rozsadza swoich wrogów na strzępy, a my jesteśmy podekscytowani! Przygotuj się na uzupełnienie amunicji, zablokuj i załaduj, i przygotuj się do wyjścia, bitwa będzie zacięta!

Mortal Kombat 11 postaci – Geras

Mortal kombat 11 geras

Geras jest najnowszym pretendentem w serii. Jest oddanym wyznawcą Kroniki i istotą, która inaczej niż inne postacie odczuwa upływ czasu. Potrafi również manipulować piaskiem, ma ciężki styl walki oraz nadprzyrodzone aspekty.

Mortal Kombat 11 postaci – Jacqui Briggs

Mortal Kombat 11 Jacqui Briggs

Podobnie jak kilka innych postaci z nadchodzącego składu MK 11, Jacqui Briggs zadebiutowała w grze MK X i teraz powraca z bardziej intensywną akcją! Jej ojcem jest Jackson Briggs i pomimo jego wysiłków, by chronić ją przed niebezpieczeństwami turnieju, mocno się zaangażowała!

Mortal Kombat 11 postaci – Jadeit

Mortal kombat 11 jadeit

Sindei oficjalnie zmasakrowała Jade w grze MK 9, jednak dzięki Kronice wykonującej swoje szalone sztuczki z zakrzywieniem czasu, Jade została ożywiona jeszcze raz! Ta postać przypominająca ninja używa kija, gwiazd z ostrzami i wytrzymałych noży, by rozerwać przeciwników na strzępy, a jej zdolność cienistej aury pozwala jej całkowicie uniknąć śmierci! Jak to mówią – warto uczyć się na błędach!

Mortal Kombat 11 postaci – Johnny Cage

mortal kombat 11 johnny cage

Z tego, co pokazuje tryb fabularny, dostępne będą dwie wersje Johnny’ego Cage’a, jego młodszego wariantu i jego obecnego, zorientowanego na wojsko siebie! Johnny Cage ma jedną z najzabawniejszych i najbardziej dziwacznych ofiar śmiertelnych w MK 11: wiele powtórek, aż w końcu osiągnięto hollywoodzką doskonałość! Czy to jest brutalne? Tak. Czy to jest zabawne? Tak. Czy to przesada w stylu Johnny’ego Cage’a? Jest godny Oscara!

Mortal Kombat 11 postaci – Kabal

Mortal Kombat 11 Kabal

Tajemniczy Kabal z pewnością nie nosi tej zakrwawionej maski, aby chronić swoją piękną i zadbaną skórę. Zadebiutował w MK 3 i od tamtej pory walczył zarówno po stronie dobrych, jak i późniejszych sił zła. Jednym z jego głównych celów jest zostanie nowym przywódcą klanu Czarnego Smoka i znamy co najmniej jeszcze jednego faceta z listy MK 11, który nie chciałby, aby tak się stało! Nie możemy się doczekać starcia!

Mortal Kombat 11 postaci – Kano

mortal kombat 11 kano

Jeden z pierwszych pretendentów w całej serii MK po raz kolejny znalazł drogę do najnowszej krwawej przygody! Kano jest przywódcą organizacji Czarnego Smoka, zmechanizowanym, brutalnym i zwinnym wojownikiem, szybkim w swoich akrobatycznych manewrach i bystrym umysłem, zdecydowanie zaciekłym konkurentem, którego należy dodać do miksu!

Mortal Kombat 11 postaci – Kitana

mortal kombat 11 kitana

Chociaż została tylko wspomniana i nie ma jeszcze widocznej rozgrywki, jest bardzo prawdopodobne, że Kitana dołączy do listy postaci MK 11! Kitana zadebiutowała w Mortal Kombat II i jest bardziej niż znana fanom serii. Sama Kitana jest dość doświadczoną wojowniczką, biorąc pod uwagę, że ma ponad 10 000 lat! Jest także bardzo blisko z Liu Kangiem.

Mortal Kombat 11 postaci – Kronika

mortal kombat 11 kronik

Kronika wydaje się być głównym antagonistą w najnowszej grze i wygląda na pokręconą, przebiegłą, zboczoną i bardzo potężną. Manipulowanie czasem to nie żarty, a ze względu na jej moc naginania czasu, najnowszy MK 11 zapowiada się zupełnie inaczej niż wszystko inne. Może nie dołączyć do oficjalnego składu i będzie dostępna do walki tylko jako wszechczasowa szefowa!

Mortal Kombat 11 postaci – Kung Lao

Mortal Kombat 11 kung lao

Weteran serii zadebiutował w MK 2 i od tamtej pory jest jednym z ulubieńców fanów wszechczasów. Kung Lao jest byłym mnichem Shaolin i nie ma zamiaru wygrać turnieju. Mimo że Kung Lao dobiegł końca w MK 9, pojawił się w zwiastunie fabularnym MK 11, więc nasze nadzieje, że nie będzie tylko dodatkiem narracyjnym, są naprawdę duże!

Mortal Kombat 11 postaci – Liu Kang

Mortal kombat 11 liu kang

Legendarny Liu Kang jest jedną z kilku pierwszych postaci znanych w uniwersum Mortal Kombat od samego początku, ponadto jest 4-krotnym niekwestionowanym mistrzem turnieju Mortal Kombat, a do tego być może powróci z MK 11 start!

Mortal Kombat 11 postaci – Kotal Kahn

Mortal kombat 11 kotal kahn

Wprowadzony po raz pierwszy w MK X, Imperator Outworld powraca w najnowszej iteracji MK 11! Ten legendarny wojownik Majów posiada brutalną siłę, ogromną szybkość i brak wyrzutów sumienia! Chociaż do tej pory pojawił się tylko w zwiastunie fabularnym, niecierpliwie trzymamy kciuki!

Mortal Kombat 11 postaci – Raiden

Mortal kombat 11 Raiden

Jesteśmy przyzwyczajeni do oglądania Boga Błyskawic w jego dobrym nastroju, ale po jego procesach przeciwko starszemu bogu Shinnokowi wiele się zmieniło. Przygotuj się na poznanie ciemnej strony Raidena. Czerwone błyskawice i niekontrolowana wściekłość to tylko gwarancja. Ponadto Raiden będzie jedną z głównych postaci występujących w trybie fabularnym MK 11. Chociaż fakt ten nie został potwierdzony, Immortal Champion pojawił się w zwiastunie fabularnym MK 11, więc możemy mieć tylko nadzieję!

Mortal Kombat 11 postaci – Skorpion

mortal kombat 11 skorpion

Niezależnie od tego, czy go kochasz, czy nienawidzisz, Scorpion jest tu od samego początku i nie planuje w najbliższym czasie przejść na emeryturę. Na podstawie tego, co pokazano do tej pory, widzieliśmy już dwie wersje Skorpiona! Czy będzie to ta sama historia, co w przypadku młodszej wersji Johnny’ego Cage’a? Czy Kronika naprawdę namieszała tak bardzo, że jeden wszechświat musi teraz pomieścić dwa takie potwory Hellspawn?!

Mortal Kombat 11 postaci – Shao Kahn

mortal kombat 11 shao kahn

Shao Kahn powraca do MK 11 jako dodatkowa postać w przedsprzedaży. Ten obdarzony żelazną wolą charakter po prostu nie wie, kiedy się poddać i powraca, by stoczyć jeszcze jedną ujmującą bitwę. Czy będzie to długo oczekiwany załącznik do niektórych z jego większych porażek na przestrzeni lat? Ten niesamowity wojownik po prostu staje się silniejszy po porażce, a nawet śmierć nie jest wystarczającym powodem, by się zatrzymać!

Mortal Kombat 11 postaci – Shinnok

Mortal kombat 11 shinnok

Shinnok nie jest jeszcze potwierdzony jako grywalna postać, jednak na pewno dołączy do trybu kampanii. Będąc jednym z głównych antagonistów, Shinnok po prostu nie mógł przegapić okazji, by ponownie siać spustoszenie! Ani porażka, ani śmierć nie powstrzymają jednego z najbardziej złowrogich Starszych Bogów we wszechświecie MK. Przygotuj się, ponieważ zło nigdy nie leży w miejscu.

Mortal Kombat 11 postaci – Skarlet

Mortal kombat 11 skarlet

Kobieta Bloodmancer była widziana tylko jako dodatek do składu DLC w MK 9, jednak teraz całkowicie opanowała swoją sztukę i jest gotowa dołączyć do grona pretendentów! Przygotuj się do stworzenia naprawdę krwawych arcydzieł! Czerwona artystka z pewnością znajdzie mnóstwo materiałów do swoich prac w ciele każdego przeciwnika!

Mortal Kombat 11 postaci – Sonya Blade

mortal kombat 11 sonya blade

dla 11cz czasu Sonya Blade dołącza do ostatecznej bitwy o wiarę Ziemi! Jednak tym razem jest jeszcze bardziej intensywna! Legendarna była mistrzyni UFC i obecna supergwiazda WWE Ronda Rousey podkłada jej głos i uczy wszystkich właściwych ruchów! Bądź zdumiony i oszołomiony, supergwiazda jest gotowa do akcji!

Mortal Kombat 11 postaci – Sub-Zero

Mortal kombat 11 poniżej zera

Podobnie jak Scorpion, Sub-Zero był weteranem serii, a nawet znalazł się w zestawie DLC Injustice 2! Nic dziwnego, że mistrz lodu dołącza do składu MK 11, aby walczyć z dobrem, złem i ponadczasowością. Przygotuj się na chłodną atmosferę, mroźne uderzenia i zamrożone zwycięstwa!