Wierzcie lub nie, ale trwają prace nad kolejnym filmowym projektem Mortal Kombat. Kilka miesięcy temu pisaliśmy o tym, że Warner Bros. pracuje nad nowym filmem aktorskim Mortal Kombat, który powinien zrestartować markę z lat 95. Jednak wcześniej otrzymamy film animowany zatytułowany Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge.

Wiadomość o tym nowym filmie animowanym została odebrana przez Reporter z Hollywood i zgodnie z artykułem powinna wyjść w czerwcu. Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge zostanie wyprodukowany przez Jima Kriega, znanego z Batman: Gotham by Gaslight, oraz Ricka Moralesa, który wyprodukował także Batman vs Two-Face. Dodatkowo Ed Boon z NetherRealm Studios jest uznawany za konsultanta kreatywnego.

Ogłoszono również niektórych aktorów głosowych do nadchodzącego filmu animowanego. Patrick Seitz użyczy głosu Scorpionowi, co nie będzie jego pierwszą próbą tej roli. Użyczył głosu kultowemu wojownikowi z piekła rodem w grze Mortal Kombat X. Jest też Joel McHale, który podkłada głos pod Johnny’ego Cage’a, Jennifer Carpenter jako Sonya Blade, Jordan Rodrigues użyczy swojego głosu Liu Kangowi, Steve Blum jako Sub-Zero, a David B. Mitchell jako Raiden.

Na koniec warto zwrócić uwagę na reżysera – Ethana Spauldinga, który znany jest z pracy nad Batman: Assault on Arkham oraz Justice League: Throne of Atlantis. Oba te filmy animowane zostały dobrze przyjęte, więc mamy nadzieję, że Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge podzieli ten sam los. Scenariusz nowego filmu napisał Jeremy Adams (Supernatural), który według wiadomości zaadaptował historię gry wideo.

Jeśli nigdy nie miałeś okazji zapoznać się z jedną z najbardziej kultowych serii bijatyk naszych czasów, koniecznie sprawdź ceny najlepszych gier MK.