Wczoraj EA Sports ujawniło nowe narzędzie, które pojawi się w grze FIFA 21 wraz z kolejną aktualizacją gry. FIFA Playtime to nowa funkcja, która umożliwia graczom śledzenie czasu spędzonego podczas gry, a także ilości zakupionej wirtualnej waluty gry.

Oto jak EA Sports opisuje swoją nową funkcję:

„FIFA Playtime to nowy zestaw narzędzi, które zapewniają graczom większą kontrolę i widoczność tego, jak grają, i są dostępne poprzez menu główne, FUT i VOLTA FOOTBALL”.

„Większa kontrola i przejrzystość” oznacza, że ​​w grze FIFA 21 gracze będą mogli śledzić, ile czasu spędzają w grze, oraz ustalać limity dotyczące liczby meczów, w które grają, liczby punktów FIFA, które mogą kupić, oraz liczby paczek, które można kupić. otwarte z Monety FUT lub Punkty FUT. Ideą tej zmiany jest pomoc rodzicom w monitorowaniu aktywności ich dziecka w grze lub, w naszym przypadku, straszenie nas na śmierć, ile wydajemy na FIFA 21, aby zebrać wszystkich graczy FUT, których chcemy widzieć w naszym Drużyna.

W każdym razie jest to nadal przydatny dodatek, nawet jeśli pieniądze wydane na grę nie przeszkadzają. Zawsze chcieliśmy dostarczać więcej statystyk i EA Sports. FIFA Playtime nie będzie jedyną nowością, która pojawi się w grze wraz z nową aktualizacją. Jeśli chcesz zobaczyć inne zmiany, kliknij ten link i sprawdź pełne informacje o łatce.