Wczorajszy dzień, PlayStation udostępniła nową stronę docelową na swojej oficjalnej stronie internetowej, na której gracze mogą się zarejestrować, aby być jednymi z pierwszych, którzy zamówią w przedsprzedaży swoją konsolę PlayStation 5. Najwyraźniej Sony już dokonało obliczeń i stwierdziło, że popyt na nową konsolę będzie ogromny, co oznacza, że ​​jeśli chcesz dostać PS5 w dniu premiery, musisz zarezerwować ją bezpośrednio od Sony. Jest jednak jeden haczyk – obecnie nie ma za to ceny.

Tekst na stronie brzmi następująco:

„W przedsprzedaży dostępna będzie ograniczona liczba konsol PS5, dlatego zaprosimy niektórych naszych obecnych klientów, aby jako jedni z pierwszych zamówili konsole PlayStation w przedsprzedaży.

Rezerwacje w przedsprzedaży będą przyjmowane na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”, więc gdy otrzymasz zaproszenie e-mailem, zachęcamy do postępowania zgodnie z instrukcjami i szybkiego działania.

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem zaproszenia, zarejestruj się poniżej.

Jeśli wybierzesz, skontaktujemy się z Tobą przez e-mail z instrukcjami i szczegółami.”

Więc tak… Kliknij TUTAJ jeśli boisz się przegapić okazję do zakupu tej rzeczy za nieznaną jeszcze cenę. Jezu Chryste, Sony! Może po prostu powiedz nam już cenę?

Zgodnie z ich oficjalną sekcją FAQ, jedna osoba będzie mogła złożyć zamówienie w przedsprzedaży:

  • 1 konsola PS5 lub 1 edycja cyfrowa PS5
  • 2 kontrolery bezprzewodowe DualSense
  • 2 stacje ładujące DualSense
  • 2 bezprzewodowe zestawy słuchawkowe Pulse 3D
  • 2 piloty multimedialne
  • 2 kamery HD

Warto również zauważyć, że obecnie te zamówienia w przedsprzedaży działają tylko w USA. Jeśli nie jesteś z USA, Twoje zamówienia zostaną anulowane, więc nie przejmuj się. W każdym razie najprawdopodobniej PlayStation 5 będzie wycenione inaczej w Europie i innych regionach. A kto wie, może dostaniemy wystarczająco dużo konsol PS5, a to tylko sztuczka dla amerykańskich konsumentów…

Nie ma ceny, nie ma oficjalnej daty premiery, a wszyscy szaleją na jej punkcie. Sony wie, jak stworzyć sztuczny szum. Oczekujemy, że dowiemy się więcej na ten temat w nadchodzących miesiącach, ponieważ PlayStation 5 powinno wystartować przed sezonem świątecznym 2020 roku. A przynajmniej Sony tak twierdzi.