Kogo interesuje, jakie gry mieli obsesję na punkcie graczy w czerwcu? Jasne, może nie mamy wielu nowych wydań, ale to nie powstrzymało nas od grania. Niektórzy gracze zanurzają się w gatunku Souls z Elden Ring, inni są zainteresowani stworzeniem własnego Parku Jurajskiego. Chcesz zobaczyć, jakie inne tytuły były najpopularniejszymi grami czerwca?

Kliknij tutaj i przekonaj się! Nie zapomnij wziąć gry lub dwóch i dołączyć! Te gry są popularne nie bez powodu. Nie wierzysz nam? Tutaj jest kilka z nich:

Pierścień Eldenów

Pierścień Eldenów

Elden Ring nadal jest najpopularniejszą grą wśród graczy. Nic dziwnego, ponieważ gra zdobyła wiele ocen 10/10, została uznana za arcydzieło i najprawdopodobniej zostanie zwycięzcą nagrody Game of the Year. Chociaż wielu graczy wciąż nie jest chętnych do wypróbowania gier Souls, ponieważ Elden Ring jest otwartym światem i pozwala graczom wybierać swoje bitwy, coraz więcej osób zanurza się w niesławnie trudnym gatunku Souls.

Elden Ring (PC) Steam Key EUROPA

Cena £

42,05 €

Kup Teraz

Królestwo prehistoryczne

Królestwo prehistoryczne

Ilu z was po obejrzeniu Jurassic Park lub Jurassic World chciało mieć zoo z dinozaurami? Cóż, oto Twoja szansa! Chociaż wciąż nie jest to prawdziwe prehistoryczne zoo (jeśli tak się dzieje), Prehistoryczne Królestwo to idealna gra, która spełni wszystkie twoje marzenia o dinozaurach. Co więcej, gra ma rozbudowane narzędzie budowlane, które pozwala kształtować cały krajobraz z górami, jeziorami, rzekami i dolinami oraz budować dowolny park, jaki możesz sobie wyobrazić. Cóż, na co czekasz?

Prehistoryczne Królestwo (PC) Steam Key GLOBAL

Cena £

12,48 €

Kup Teraz

Diuna: Wojny o przyprawy

Diuna: Wojny o przyprawy

W latach 90. gry Dune RTS były uważane za jedne z najlepszych gier tego gatunku. Podczas gdy powrót i ponowne granie w Dune jest opcją, ponieważ gry są kompatybilne z nowoczesnymi komputerami, a pikselowa grafika nadal działa, nie musisz już tego robić. Niedawno wydana Dune: Spice Wars po raz kolejny przenosi strategię czasu rzeczywistego na planetę Arrakis. Oparta na arcydziele powieści science-fiction Franka Herberta o tym samym tytule, Dune: Spice Wars stawia cztery różne frakcje do dominacji na pustynnej planecie bogatej w najcenniejszy skarb – Spice. Czy zdominujesz i kontrolujesz Dune?

Dune: Spice Wars (PC) Klucz Steam GLOBALNY

Cena £

21,99 €

Kup Teraz

Oczywiście jest więcej gier, które trafiają we właściwe nuty dla graczy i nie mogliby się ich nacieszyć, ale rozlanie wszystkich ziaren zrujnowałoby niespodziankę, prawda? Po prostu odwiedź kolekcję Eneba MVP i dowiedz się, które inne gry cieszyły się największą popularnością wśród innych graczy w czerwcu do klikając tutaj.