Nowy miesiąc to nowe gry. Październik ma podtrzymać wpływ września na gry na całym świecie. W drugim miesiącu jesieni każdy znajdzie coś dla siebie: od strzelanek zespołowych, przez zabawne platformówki, po ciche odkrycia — nadchodzące październikowe gry wideo są warte bliższego przyjrzenia się. A najlepsze w tych wydaniach jest to, że wszystkie poniższe tytuły możesz kupić taniej właśnie tutaj, bezpośrednio w naszym sklepie Eneba!

SIATKA

Może masz ochotę na szybką i ekscytującą rozgrywkę, która Cię wciągnie i wystawi Twoje nerwy do granic możliwości? Cóż, GRID nie zawiedzie. Szczycąc się niezrównanymi wyścigami, gra obiecuje pozwolić graczowi wytyczyć wyjątkową ścieżkę, a wszystko to w nadziei na pozostawienie śladu w świecie sportów motorowych. Tytuł jest wyjątkowy na liście nadchodzących gier wideo, ponieważ jest bastionem nieustannie udowadniającym, że gry wyścigowe mogą – czasami – być bardziej wciągające niż sama rzeczywistość. W GRID znajdziesz duży wybór, nowoczesne i klasyczne modele, kultowe miejsca, niezapomniane wyścigi i – co najważniejsze – zapierającą dech w piersiach akcję na torze wyścigowym, gdzie wszystko może się zdarzyć i tylko najlepsi wychodzą na szczyt!

WWE2K20

Mówiąc o sporcie, ta następna gra z pewnością sprawi, że krew zacznie ci bić szybciej. Wejdź na ring i sprawdź swoją siłę przeciwko najlepszym z najlepszych i walcz z legendami sceny WWE. Wśród nadchodzących gier wideo WWE 2K20 jest hołdem złożonym zarówno oddanym fanom, jak i nowicjuszom. Weź udział w porywającej (gra słów zamierzona) walce i zobacz, jak daleko zaprowadzą cię twoje umiejętności w funkcji MyCareer, która pozwala graczowi stworzyć swojego awatara (mężczyznę lub kobietę) i wspinać się po drabinie sukcesu i prestiżu. Jeśli kiedykolwiek chciałeś zostać zawodowym zapaśnikiem, ale nigdy ci się to nie udało, to jest kolejna najlepsza rzecz!

Małpi Król: Bohater powraca

https://www.youtube.com/watch?v=u81UrGqHM1U

Teraz naruszamy sekcję RPG na naszej liście nadchodzących gier wideo! Monkey King: Hero is Back to interaktywna filmowa przygoda, oparta na filmie o tym samym tytule. Założenie jest dość oryginalne – to powtórka starego mitu, ale z niespodzianką. Kontrolujesz słynnego Małpiego Króla Sun Wukonga, a Twoim obowiązkiem jest przebijanie się przez wrogich wrogów, a wszystko to w nadziei na przywrócenie krainie jej właściwego stanu. To Twoja szansa, aby ponownie przeżyć fantastyczną historię, której towarzyszą czarujące postacie, barwna sceneria i nigdy wcześniej nie widziana zawartość, która zachęci zarówno graczy, jak i wielbicieli filmu.

Yooka-Laylee i Niemożliwe Legowisko

Nadchodząca lista gier wideo nie byłaby kompletna bez wzmianki o tym cudownym platformówce. Yooka-Laylee powraca, tym razem z jeszcze większą kreatywnością i mistrzostwem! Przejmij kontrolę nad fantastycznym duetem i zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby pomóc Royal Beetallion w ich dążeniu do uratowania świata! Pokaż swoją pomysłowość podczas podbijania poziomów i zbierz sojuszników, ponieważ będziesz ich potrzebować, aby przetrwać Impossible Lair i jego niebezpieczeństwa. Jedną z ciekawych funkcji gry jest możliwość zmiany elementów gry: może Yooka-Laylee dostanie możliwość wykonania podwójnego skoku, a może dostaniesz nową kolorystykę? Ten tytuł wśród nadchodzących gier wideo października pozwoli ci odwrócić scenę i dotrzeć do miejsc, które wcześniej były dla ciebie niedostępne, zwiększając przyjemność i powtarzalność oraz nadając nowy zwrot znajomemu otoczeniu.

Trine 4: Książę Koszmaru

Mówiąc o platformówkach, mamy w ofercie kolejny świetny dodatek. Trine 4 to czwarta przygoda, w której występuje urocze trio bohaterów: Zoya the Thief, Pontius the Knight i Amadeus the Wizard. Główna atrakcja serii pozostaje, ponieważ będziesz musiał dostosować ich różne umiejętności do odpowiednich sytuacji, aby przejść dalej i przezwyciężyć niebezpieczeństwo. Wśród nadchodzących gier wideo ta będzie prawdziwą gratką! Będziesz ścigał krnąbrnego księcia w nadziei, że poprowadzi go z powrotem do domu i z dala od zniszczenia – los świata zależy od trio, więc przygotuj swoje strategiczne i logiczne myślenie i wskocz do żywego i oddychającego świata fantasy, przełączaj się między bohaterami i wykorzystaj ich kombinacje, aby uzyskać maksymalną wydajność!

Światy zewnętrzne

Kolejną genialną grą na naszej liście jest The Outer Worlds – zorientowana na wolność gra, która postawi Twoją osobistą historię na pierwszym planie. Podróżuj do kolonii, które zostały przejęte przez korporacje i wykorzystaj nadchodzącą premierę gier wideo, aby spróbować stworzyć swoją historię „od zera do bohatera”, tym razem jest kosmos! Pochodząca od kreatywnych umysłów stojących za grami takimi jak Fallout i Vampire: The Masquerade, ta nowa gra ma wywrzeć wpływ. I w prawdziwym stylu RPG wolność jest przypinką, która trzyma ten tytuł. The Outer Worlds obiecuje umożliwić graczom podejście do problemów w sposób, jaki uznają za stosowny – porozmawiaj z nim lub wystrzel dziurę, by się przez nią przebić, twoja gra jest po twojej myśli i nie ma nikogo, kto powie ci, co jest dobre.

Dostarcz nam Księżyc

Ostatnia z nadchodzących gier wideo jest wyjątkowa, bardziej nastawiona na stworzenie atmosfery niż na pchanie wspaniałej przygody. Akcja Deliver Us The Moon rozgrywa się w przyszłości, w której Ziemia nie jest już w stanie utrzymać ludzkości i trzeba znaleźć rozwiązanie. Gracz udaje się na księżycową kolonię w nadziei na znalezienie rozwiązania utrzymującego się problemu i być może dowie się, co stało się po drodze z poprzednimi kolonistami. Rozwiązuj zagadki w bezmiarze kosmosu i miej oko na niebezpieczeństwa, które na pierwszy rzut oka mogą nie wydawać się oczywiste; dla przestrzeni w nieskończoność i nigdy nie wiesz, co cię czeka.

PREMIA: Zestaw Fortnite Darkfire

Jeśli podoba ci się wyzwanie, jakie niesie ze sobą Fortnite, a także posiadasz konsolę, powinieneś się cieszyć, że październik przyniesie nie tylko chłodniejszą pogodę, ale także Fortnite Darkfire Bundle — wspaniały pakiet gadżetów, który ulepszy twoje kolejne starcie z przeciwnikami. Zdobądź ten zestaw na dowolną konsolę – czy to PlayStation 4, Xbox, czy Switch – i ciesz się nowymi skórkami, bronią i różnymi bonusami, które zapewnią, że Twoja następna gra będzie odznaczać się stylowym wyglądem i fajnymi projektami! Wśród nadchodzących gier wideo, Fortnite Darkfire Bundle służy bardziej jako dodatkowa zawartość niż zupełnie nowy tytuł, jednak nadal jest niesamowitym haczykiem, niezależnie od tego, czy jesteś wieloletnim fanem Fortnite, czy dopiero planujesz zagłębić się w to stylowa gra typu battle royale.

Zainteresowany którymś z nich? Łap je taniej na Enebie, dopóki są jeszcze dostępne!