Jeśli interesują Cię zombie, wirusy, tajne korporacje i niekończąca się akcja rodem z horroru – mamy dla Ciebie świetne wieści! Według Gamstat, trzy niesamowite zdjęcia właśnie trafiły do ​​japońskiej bazy danych PSN. Choć nie ma jeszcze oficjalnej daty, teraz wiemy już na pewno – nadchodzi remake Resident Evil 3!

Przeczuwaliśmy, że ten dzień nadejdzie – od pierwszego potencjału RE3 złośliwiec 15 kwietnia trzymaliśmy kciuki, a teraz, z wyciekiem obrazów przed oficjalną zapowiedzią gry, jesteśmy tak podekscytowani, jak to tylko możliwe. Oto pierwszy kanał na Twitterze, który je pokazuje:

Jak widać na zdjęciach, nasz uroczy duet bohaterów, Jill Valentine i Carlos Oliveira, jest gotowy i gotowy do swoich zremasterowanych prób, a wraz z tą dwójką ponownie spotkamy się i ponownie zwalczymy makabryczne, bezbożne, wielki zły – Nemezis.

Przed tym wyciekiem spekulowaliśmy: jeśli tytuł się dzieje – kiedy jest data premiery? Koniec 2020 roku z pokazem na E3 – naszym zdaniem – był jedną z najbardziej prawdopodobnych możliwości, jednak teraz mamy nadzieję, że nadchodzące Nagrody gier wydarzenie przyniesie oficjalne i radosne ogłoszenie. Możemy tylko czekać i zobaczyć, 13 grudnia nie jest daleko.

Jeśli przypadkiem nie spróbowałeś najpierw przeróbki RE2, mamy całkiem niezłą ofertę na ten tytuł.