Witajcie, nasi towarzysze najazdów na lochy, dzisiaj jest piękny dzień, bez względu na wszechświat, w którym wykonujecie zadania! Zebraliśmy się dzisiaj naprawdę z ważnego powodu. Dzisiaj jest dzień, w którym mówimy o jednym z najbardziej satysfakcjonujących, satysfakcjonujących, wciągających i pochłaniających czas gatunków gier ze wszystkich, dzisiaj jest dzień, w którym najlepsze gry MMORPG znajdują się w centrum uwagi na naszej liście polecanych! Przygotujcie się, bo jeśli o waszym ukochanym królestwie nie wspomniano, nie oznacza to, że jest fałszywy, wręcz przeciwnie, taki fakt może oznaczać tylko, że wasze wrażenia z gry znacznie przewyższyły nasze.

Każda z najlepszych gier MMORPG wymienionych (i nie) na naszej liście rekomendacji buduje niezmierzony świat, pulsujący i oddychający niewidzianymi jeszcze przygodami oraz niesamowitymi bohaterami żyjącymi i pękającymi w nim z nieograniczoną potencjalną mocą! Te gry zapewniają takie poziomy emocji, zanurzenia i towarzystwa, że ​​tytuły innych gatunków mogą sobie tylko wyobrazić. Najlepsze gry MMORPG nie są z rodzaju tych, w których po prostu grasz, a potem przechodzisz do kolejnego wspaniałego kawałka, o nie… Gry fabularne dla wielu graczy to takie, które można nazwać ostatecznym doświadczeniem, które zostaje z tobą na całe życie.

Chociaż słyszymy takie rozmowy, jak „MMORPG umierają”, naszym skromnym zdaniem taki punkt widzenia jest tak daleki od rzeczywistości, jak to tylko możliwe fizycznie (lub w tym przypadku cyfrowo)! Najlepsze gry MMORPG wciąż rozwijają swoje środowiska, wiedzę, mechanikę i bazę graczy. Takie gry jak World of Warcraft czy Elder Scrolls Online mają tak głęboką i szczegółową historię, że w pewnym sensie można ją porównać do naszej własnej Historii! Warto również wspomnieć o środowiskach, które noszą w sobie najlepsze gry MMORPG. To tyle w części wprowadzającej, czas na zwiedzanie!

The Elder Scrolls Online

Pierwszym na naszej liście polecanych MMORPG jest dzieło ZeniMax Online Studios, The Elder Scrolls Online. Podobnie jak inne gry z serii The Elder Scrolls, ta konkretna część osadzona jest na magicznym kontynencie Tamriel. Jeśli jesteś fanem serii i nadal masz wątpliwości, czy wypróbować grę, możemy odpowiedzieć od razu: przestań to czytać i pobierz! fabuła gry jest pośrednio powiązana z innymi grami z serii; Akcja gry osadzona jest jednak daleko przed wydarzeniami znanymi z takich tytułów jak Oblivion czy Skyrim. Obecnie jedna z najlepszych gier MMORPG ma dwa rozszerzenia do kupienia: The Morrowind i Summerset, twórcy obiecali jednak trzecie rozszerzenie, które w końcu wprowadzi DRAGONS! The Elder Scrolls Online: Elsweyr wychodzi 4 czerwca 2019 i nie możemy się doczekać!

Wojny Gildii 2

Jeśli chodzi o polecane przez nas najlepsze gry MMORPG, Guild Wars 2 z pewnością zasługuje na uwagę. Ten urzekający świat, opracowany przez ArenaNet ponad sześć lat temu, tętni życiem, przygodami i wyzwaniami. Guild Wars 2 jest atrakcyjną grą ze względu na swoją wiecznie żywą strukturę świata, która urzeka graczy wieloma zadaniami, ciągłą fabułą, oraz satysfakcjonująca mechanika rozgrywki. Gra jest również uważana za jedną z najlepszych gier MMORPG ze względu na jej swobodę i wszechstronność, jeśli chodzi o personalizację. Możesz dosłownie tworzyć, ulepszać i specjalizować swoją postać w taki sposób, aby była wyjątkowo unikalna dla Twojego preferowanego stylu gry. Do tej pory gra wydała dwa rozszerzenia do kupienia: Cierniowe serce oraz Ścieżka ogniaale możesz także kupić specjalne klejnoty, które mogą jeszcze bardziej zwiększyć twoje doświadczenie (głównie pod względem kosmetycznym).

Przeznaczenie 2

Moglibyśmy spierać się przez wiele dni, czy jest to jedna z najlepszych gier MMORPG, czy w ogóle jest to MMORPG, jednak po co się kłócić, skoro możemy grać. A jeśli chodzi o rozgrywkę, Destiny 2 z pewnością daje radę! Gra została wydana w 2017 roku i oferuje niesamowitą kampanię, kilka naprawdę trudnych rajdów, które wymagają ekstremalnej współpracy między graczami, a ponadto istnieje wiele indywidualnych stref planetarnych do przemierzania! Chociaż nie jest to całkowicie otwarte doświadczenie i opiera się raczej na połączonych instancjach, istnieje duża swoboda osobista w wyborze ścieżki i wyzwań w danych środowiskach. To prawda, że ​​Destiny 2 miało ciężki okres w ciągu ostatniego roku, jednak Pakiet Destiny 2: Porzuceni ożywił i dziesięciokrotnie podniósł jakość gry!

Najlepsze gry MMORPG i World of Warcraft

Jeśli śledziliście ostatnio naszego bloga, powinniście wiedzieć, co myślimy o tym tytule studia Blizzard Entertainment. Jeśli przypadkiem trafiłeś na naszego bloga po raz pierwszy, możemy tylko powtórzyć to, co już napisaliśmy Świat Warcrafta. To jedna z najlepszych gier ze wszystkich gier wszechczasów i to jest kropka. Gra dosłownie stworzyła dziesiątki milionów historii i zmieniła niezliczone życia przez cały swój szanowany czas istnienia. Gra jest tak rozległa i wciągająca, jak tylko gatunek MMORPG może być, i szczerze mówiąc, wciąż poszerza swoje granice, zarówno pod względem jakości, jak i zawartości. Jeśli chodzi o najlepsze gry MMORPG, WoW jest niekoronowanym królem stada i trudno nawet przewidzieć, co trzeba by zrobić, aby go odkoronować w tym momencie. Obecnie World of Warcraft jest w trakcie siódmego dodatku, Battle for Azeroth, i polecamy go z całego serca!

RuneScape

To ostatni wybór na naszej liście najlepszych rekomendacji gier MMORPG, ale to nic nie znaczy, ponieważ nie oceniamy żadnego z wymienionych typów według ich pozycji. RuneScape jest zdecydowanie najstarszą z najlepszych gier MMORPG wymienionych powyżej, jednak nosi w sobie tego samego ducha odkrywcy. Nie ma gracza (jeśli chodzi o starsze pokolenie), który nie słyszałby wcześniej o tej przygodowej produkcji. Czy pamiętasz Wilderness i jak ujmująca była myśl o wejściu do niej w tamtych czasach? My na pewno tak, pamiętamy też rąbanie drewna, rozpalanie ognia, łowienie ryb, które wymagało wielu godzin dyscypliny i pamiętamy też, ile radości to dawało…

„Przeszłość jest jak świeca w dużej odległości: zbyt blisko, by pozwolić ci odejść, zbyt daleko, by cię pocieszyć”. – Amy Bloom