Wraz z boomem Battle Royale coraz więcej franczyz gier wideo próbuje dostosować gry jako model usługowy. Niektóre firmy uważają nawet, że z czasem gry dla jednego gracza staną się przestarzałe. Ale co może lepiej udowodnić, że się mylili, jeśli nie znakomita gra wideo dla jednego gracza i gracze, którzy kochają dobre historie, rozległe światy i twórcy, którzy wciąż wlewają miłość i pasję w swoje dzieła?

Chociaż to tylko niewielka część, wymienione poniżej gry to jedne z najlepszych gier wideo dla jednego gracza, jakie ten gatunek ma do zaoferowania.

Gwiezdne Wojny Jedi: Upadły Zakon

Jedi: Fallen Order zrobiło wiele rzeczy dobrze. Jednym z nich było udowodnienie, że EA myliło się co do gier wideo dla jednego gracza. Według EA gracze nie chcieli grać w gry dla jednego gracza, ale wyniki sprzedaży Jedi: Upadły Zakon mówiły coś innego. Nie wspominając o tym, że jest to najlepsza gra Star Wars od… cóż, od zawsze. Wykonuje wszystkie właściwe ruchy, wyłania graczy w rozszerzonym uniwersum Gwiezdnych Wojen i pozwala stać się prawdziwym Jedi.

Kup klucz Origin Star Wars Jedi: Fallen Order taniej

Legend of Zelda: Breath of the Wild

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy Nintendo Switch było warte swojej ceny, Breath of the Wild natychmiast odpowie na to pytanie. To nie tylko jedna z najlepszych gier Zelda w historii, ale także jedna z najlepszych gier przygodowych, jakie kiedykolwiek powstały. Eksploracja otwartego świata bez przepełnionych znaczników zadań sprawia, że ​​czujesz się jak prawdziwy poszukiwacz przygód, który wyrusza w nieznane. Mechanika rozgrywki i swoboda eksperymentowania tworzą epickie, śmieszne i po prostu zabawne starcia bojowe i momenty w grze, rzadko spotykane w innych grach dla jednego gracza.

Kup Legend of Zelda: Breath of the Wild taniej

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3 pojawia się na każdej możliwej liście gier wideo i prawdopodobnie masz dość oglądania go wszędzie. Cóż, rzecz w tym, że jest taki dobry. Rozbudowane drzewo umiejętności zwiększa powtarzalność rozgrywki i zachęca do eksperymentowania z różnymi umiejętnościami i stylami gry, dzięki czemu każda rozgrywka jest inna. Poza tym uroku Geralta nigdy dość. Nic dziwnego, Wild Hunt jest uważany za jedną z najlepszych gier dla jednego gracza tej generacji.

Jeśli jeszcze nie grałeś w Wiedźmina 3, to koniecznie. Kup Wiedźmina 3: Dziki Gon taniej teraz

Bóg wojny

God of War zawsze była znakomitą grą wideo, ale czwarty rozdział w długiej serii przeniósł wszystko na wyższy poziom. Gra jest jak ciągły film kręcony bez żadnych cięć kamery i ekranów ładowania. To monstrualne osiągnięcie ze strony dewelopera. Ponadto zabierze graczy w emocjonalną podróż, w której Kratos zmierzy się ze stworzeniami z mitologii nordyckiej, jednocześnie ucząc zagorzałego Spartanina subtelności ojcostwa.

God of War to jedna z najlepszych gier dla jednego gracza na PlayStation i ogólnie absolutny szczyt gier. Jest już dostępny na PC i można go kupić taniej.

Dowolna gra FromSoftware

FromSoftware od 2009 roku łamie zasady i wymyśla medium na nowo i jest odpowiedzialne za stworzenie nowego gatunku gier wideo. Seria Dark Souls, Bloodborne, Sekiro: Shadows Die Twice, a teraz Elden Ring – każdą grę FromSoftware można uznać (i przez wielu jest) za arcydzieło.

Można w tym znaleźć tańsze gry FromSoftware kolekcja.

Trylogia Mass Effect

Trylogia Mass Effect to jedne z najlepszych gier fabularnych dla jednego gracza, jakie kiedykolwiek oferowały. Jednak gry są tak dobre, jak chcesz w nie zainwestować. Możesz przejść przez gry i nadal doświadczyć wspaniałej kosmicznej opery, ale jeśli chcesz poświęcić trochę czasu na odkrywanie i poznawanie swojej załogi, spotkasz Bioware w szczytowym momencie.

Kup taniej Edycję Legendarną Mass Effect.

Bioszok

Bioshock istnieje już od dłuższego czasu i nadal utrzymuje swoje miejsce jako jedne z najlepszych gier wideo dla jednego gracza, jakie kiedykolwiek stworzono. Bioshock może wyglądać i grać trochę topornie w porównaniu z innymi strzelankami pierwszoosobowymi, ale jego atmosfera, dźwięk i muzyka, fabuła i zwroty akcji urzekają graczy od lat. To obowiązkowa gra!

Zdobądź taniej całą kolekcję Bioshock