Posiadacze konsoli PlayStation 4 mieli piekielny rok. W 2018 roku widzieliśmy premiery uznanych przez krytyków ekskluzywnych tytułów, takich jak remake Shadow of the Colossus, God of War i Marvel’s Spider-Man. Rok 2019 i dalsze lata zapowiadają się jeszcze bardziej dziko, ponieważ w przyszłości planowanych jest wydanie znacznie większej liczby ekskluzywnych gier na PlayStation 4. Rzućmy okiem na najbardziej oczekiwaną nowość Gry na PS4 wyjdzie w niedalekiej przyszłości.

Remake Final Fantasy VII

Zacznijmy naszą listę od klasyków. Final Fantasy VII Remake zostało ogłoszone w 2015 roku podczas konferencji prasowej E3, ale od tego czasu twórcy milczą. Ale nie zapomnieliśmy o obietnicy ponownego przeżycia starych czasów i nadal cierpliwie czekamy na dokładną datę premiery.

Przeminęło dni

minęły dni

Days Gone to kolejny wyczekiwany tytuł na konsolę PS4. Ta postapokaliptyczna strzelanka survivalowa z otwartym światem jest wypełniona podobnymi do zombie ludźmi i zwierzętami. Gra opowie historię Deacona St. Johna, łowcy nagród, który toczy brutalną walkę o przetrwanie. Days Gone będzie jedną z najlepszych nowych gier na PS4, które pojawią się tej wiosny.

Death Stranding

śmierć na mieliźnie

To prawdopodobnie jedna z najdziwniejszych gier, które użytkownicy PS4 dostaną w swoje ręce w przyszłym roku. Wiemy jednak, że reżyserem gry jest legendarny twórca serii Metal Gear Solid, Hideo Kojima, i już sam ten fakt powinien wzbudzić w Was ciekawość na ten tytuł. Ponadto w obsadzie Death Stranding znajdują się Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydoux, Lindsay Wagner, Troy Baker, Tommie Earl Jenkins i Emily O’Brien.

Ostatni z nas: część II

ostatni z nas część 2

Żadna lista nowych gier na PS4 nie byłaby kompletna bez nadchodzącego arcydzieła Naughty Dog. Pierwsza gra odniosła fenomenalny sukces, a The Last of Us: Part II zamierza ją powtórzyć. W drugiej części gry wcielisz się w Ellie, która wyrusza w dzicz w celu osobistej zemsty. Na razie Naughty Dog unika ustalania daty premiery gry, ale różne źródła w Internecie przewidują, że gra zostanie wydana w 2020 roku.

Nioh II

nioh 2

The Pierwsza gra Nioha okazał się nieoczekiwanym sukcesem. Uważany był za jednego z najlepszych duchowych spadkobierców legendarnego Mroczne dusze serii i powszechnie chwalony za wspaniale wykonaną rozgrywkę. Podczas targów E3 2018 Sony niespodziewanie zaprezentowało Nioh II, które po raz kolejny zanurzy się w świat samurajskiej akcji. Jednak dokładna data premiery nie jest jeszcze ustalona.

Duch Tsushimy

duch tsushimy

Sony to japońska firma, więc motyw samuraja jest tutaj zawsze duży. Ghost of Tsushima to najnowsza gra studia Sucker Punch Productions, odpowiedzialnego za takie hity na konsolę PlayStation, jak Infamous: Second Son czy Sly Cooper. W Ghost of Tsushima wcielisz się w samotnego samuraja walczącego z inwazją Mongołów, która rozpoczęła się w 1274 roku. Gra obiecuje spektakularną oprawę graficzną i wciągającą historię opartą na starożytnych japońskich opowieściach ludowych.

A to tylko kilka z całej masy nowych gier na PS4, które pojawią się w najbliższej przyszłości. Jeśli przegapiliśmy coś ważnego, daj nam znać w komentarzach.